کد خبر: ۴۶۹۹۳
تعداد بازدید: ۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
«هیلاری کلینتون» وزیر خارجه اسبق آمریکا در پیامی در توییتر به شدت از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد.
به گزارش تجارت امروز؛ وزیر خارجه اسبق آمریکا در پیامی در توییتر نوشت که تنها هدف ترامپ آن است که مردم را از این واقعیت که وی باخته، منحرف کند.
وی در این پیام توییتری نوشت: «چیزی که ما هم اکنون شاهد آن هستیم، رئیس‌جمهوری است که چیزی برای از دست دادن نداشته و تنها هدفش آن است که مردم را از این واقعیت که وی باخته، منحرف کند.»
رقیب ترامپ در رقابت‌های انتخاباتی 2016 در ادامه پیام توییتری خود نوشت: «وی هیچ اهمیتی نمی‌دهد که بهای (اقداماتش) سلامتی، امنیت و دموکراسی آمریکاست.»
فاش شدن مکالمه تلفنی اخیر ترامپ با وزیر داخلی ایالت جورجیا و درخواست برای پیدا کردن آرایی به نفع وی، به رسوایی جدیدی برای ترامپ تبدیل شده است.
روزنامه واشنگتن پست شب گذشته به یک مکالمه ضبط شده از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دست یافته که در آن ترامپ از برد رافنسپرگر وزیر داخلی ایالت جورجیا می‌خواهد تا نتیجه انتخابات در این ایالت را ابطال کند.

بیشتر بخوانید:

ترامپ در بخشی از این مکالمه از این مقام ارشد ایالت جورجیا می‌خواهد که به بازشماری آرا پرداخته و ۱۱ هزار و ۷۸۰ رای به نفعش پیدا کند تا وی در این ایالت کلیدی پیروز شود.
ترامپ در این مکالمه تلفنی مدعی شده که وی اساسا با اختلاف ۵۰۰ هزار رای در این ایالت کلیدی در برابر «جو بایدن» پیروز شده است.
در بخش دیگری از این مکالمه ضبط شده، مقام‌های ایالتی و هم‌حزبی‌های ترامپ چند بار به ترامپ می‌گویند که وی در حال ارائه اطلاعات غلط درباره انتخابات در این ایالت بوده و ادعاهای وی درباره دستگاه‌های رای‌گیری را رد می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری