کد خبر: ۴۷۰۰۵
تعداد بازدید: ۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
رئیس دادگستری و دادستان شهرستان جیرفت در بازدید از سردخانه خرما و مرکبات و کارخانه پخش محصولات میهن پای درد دل تولیدکنندگان نشستند و دستورات ویژه‌ای را برای گره گشایی از مشکلات این واحد تولیدی صادر کردند.
به گزارش تجارت امروز؛رئیس دادگستری و دادستان شهرستان جیرفت در بازدید از سردخانه خرما و مرکبات و کارخانه پخش محصولات میهن دستورات ویژه‌ای را برای گره گشایی از مشکلات این واحد تولیدی صادر کردند.
اصغر مختاری، رئیس دادگستری شهرستان جیرفت در حاشیه این بازدید گفت: خوشبختانه به دنبال تاکیدات مقام معظم رهبری، پیگیری‌های خوبی در سطح ملی اتفاق افتاده است و همه دستگاه‌ها و قوا برای رفع موانع و تسهیل روند تولید وارد میدان شده اند.
رئیس دادگستری شهرستان جیرفت افزود: یکی از اتفاقات خوبی که در این راستا از سوی قوه قضاییه انجام شد، تشکیل کارگروه حمایت قضایی به موازات کارگروه تسهیل رفع موانع تولید بود که در این رابطه بخشنامه‌ای از سوی ریاست قوه قضاییه برای همه روسای دادگستری و دادستان‌های کشور ارسال شد.
در این نشست، دستورات لازم برای تشکیل نشست و دعوت از مسئولین بانک داده شد و نهایتا در خصوص تسریع در روند پرداخت مطالبات این واحد تولیدی مصوباتی نیز صادر شد.

بیشتر بخوانید:
مدیر این واحد تولیدی نیز در جریان این بازدید ضمن تشکر از توجه ویژه دادگستری جیرفت به رفع مشکلات تولید کنندگان گفت: امیدواریم با ورود دستگاه قضایی مقرر شد مطالبات این شرکت تا چند ماه آینده پرداخت شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری