کد خبر: ۴۷۰۰۷
تعداد بازدید: ۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد در سنندج اظهار کرد: در طول تاریخ همیشه دو جبهه حق و باطل رودرروی هم قرار داشته‌اند جبهه باطلی که ما به عنوان جبهه استکبار از آن نام می‌بریم.
به گزارش تجارت امروز؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: شهید سلیمانی تربیت یافته مکتب اسلام و از رویش‌های مکتب امام و رهبری بود.
حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در طول تاریخ همیشه دو جبهه حق و باطل رودرروی هم قرار داشته‌اند جبهه باطلی که ما به عنوان جبهه استکبار از آن نام می‌بریم.
وی در مورد چرایی گذاشتن عنوان استکبار بر جبهه باطل عنوان کرد: جبهه استکبار از کلمه عربی گرفته شده، چرا که استکبار همواره خود را بزرگتر، برتر و پرقدرت‌تر می‌داند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان  اضافه کرد: مستکبرین دوست دارند همه گوش به فرمانشان باشند و از فرمانی که صادر می‌کنند، کسی تخطی نکند و مفهوم اصلی استکبار این است.
 وی با عنوان اینکه ملت انقلابی ایران از آغاز تشکیل این نظام اسلامی همواره برای استکبار و مستکبرین یک چالش بزرگ بوده است، عنوان کرد:‌ استکبار همیشه انقلاب‌های مردمی را به چالش می‌کشاند، ولی انقلاب اسلامی این رویه را دگرگون کرد.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه استکبار با یک راهبرد که یک جنگ هیبریدی و ترکیبی است قضیه تغییر رژیم را در نظام سیاسی ما را از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره دنبال کرده است، گفت: آن راهبرد و جنگ ترکیبی هم عبارت است از راه‌اندازی جنگ شناختی یعنی همان مسئله تحریف و جنگ اقتصادی یعنی همان مسئله تحریم است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اذعان کرد: ‌در  طول این سالیان بعد از پیروزی انقلاب ما رویش‌هایی را داشتیم که اینها هم باز به توفیق الهی بوده است از جمله این رویش‌های که بعد از انقلاب داشتیم، همین جوانانی بودندن که در مکتب حضرت امام و رهبری تربیت و رشد و نمو پیدا کردند و هر کدام شخصیتی تاثیرگذاری در داخل، منطقه و بعد بین‌الملل شدند که نمونه کم‌نظیر آنها شهید سلیمانی است.
به گفته جعفرنژاد، شهید سلیمانی عمر با برکت خود را در مسیر مبارزه با دشمنان اسلام صرف کرد و خداوند بهترین پاداش این ایثارگری‌ را با شهادت به او داد.
وی از شهید سلیمانی به عنوان الگو و نماد انسان مبارز در راه حق نام برد و عنوان کرد: شهید سلیمانی تربیت یافته مکتب اسلام و امام راحل بود و درس آموختن در چنین مکتبی وی را به یک الگوی جهانی تبدیل کرد.
جعفرنژاد با اذعان به اینکه ترور شهید سلیمانی اوج وحشت استکبار از قدرت جهانی ایران و تاثیرگذاری این نظام الهی را نشان داد، گفت: نفس‌های استکبار امروز به شماره افتاده است، دشمن برای حفظ موجودیتی خود به هر جایی که بتواند چنگ می‌اندازد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطرنشان کرد: شهادت شهید سردار قاسم سلیمانی مرگ استکبار و در راس آنها امریکا را جلو انداخت و شکست و نابودی استکبار نزدیک است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری