کد خبر: ۴۷۱۹۱
تعداد بازدید: ۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
حسن عزیزی افزود: ۱۳ هزار و ۴۱۲ نفر در خراسان جنوبی در این مدت متقاضی دریافت وام ازدواج بودند که تاکنون ۱۱ هزار و ۸۴ نفر این تسهیلات را دریافت کردند و ۲ هزار و ۳۲۸ نفر در انتظار دریافت وام ازدواج هستند.
به گزارش تجارت امروز؛ مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: ۸۳ درصد زوج‌های متقاضی وام ازدواج در استان از ابتدای امسال تا پایان دی ماه این تسهیلات را دریافت کردند.
حسن عزیزی افزود: ۱۳ هزار و ۴۱۲ نفر در خراسان جنوبی در این مدت متقاضی دریافت وام ازدواج بودند که تاکنون ۱۱ هزار و ۸۴ نفر این تسهیلات را دریافت کردند و ۲ هزار و ۳۲۸ نفر در انتظار دریافت وام ازدواج هستند.
وی جمع کل تسهیلات پرداخت شده به زوج‌های این استان را ۵۲۷ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۵۰ میلیون تومان تسهیلات ازدواج به هریک از زوجین تعلق می‌گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اضافه کرد: زوج‌های جوان برای ثبت‌نام دریافت وام ازدواج به سایت رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نشانی ve.cbi.ir مراجعه کنند.
وی گفت: در شرایط کرونایی اهتمام دولت در زمینه وام‌های ازدواج ستودنی است و با وجود همه محدودیت‌های اعتباری و مشکلات ناشی از تحریم، روند ازدواج را برای جوانان تسهیل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

عزیزی اظهار داشت: درخصوص وام ازدواج به صورت مستمر آمارهای مربوط از بانک‌ها اخذ و روند پرداخت تسهیلات به جوانان به طور مداوم رصد می‌شود.
وی گفت: طبق بخشنامه بانک مرکزی برای هر ۵۰ میلیون تومان وام ازدواج یک ضامن نیاز است و شرایط بازپرداخت آن هفت ساله و با سود چهار درصد است.
وی افزود: در صورتی که متقاضیان هنگام دریافت وام در بانک‌ها با موارد خلاف قوانین و مقررات اعلام شده، مواجه شوند موضوع را به سامانه ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) اعلام کنند تا مشکل را پیگیری کنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری