کد خبر: ۴۷۲۱۴
تعداد بازدید: ۲۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
ماه رجب یکی از پر فیض‌ترین ماه‌های سال قمری است که در احادیث و روایات توصیه زیادی به استفاده معنوی از این ماه شده و بزرگان دینی اعمال مستحبی که پاداش اخروی زیادی برای مسلمانان دارد را سفارش کرده اند.

 

ماه رجب یکی از پر فیض‌ترین ماه‌های سال قمری است که در احادیث و روایات توصیه زیادی به استفاده معنوی از این ماه شده و بزرگان دینی اعمال مستحبی که پاداش اخروی زیادی برای مسلمانان دارد را سفارش کرده اند. رهبر انقلاب نیز در باب ویژگی‌های این ماه سفارش‌های زیادی را در بیانات خود مطرح کرده و مردم را به استفاده معنوی از ماه رجب دعوت کرده‌اند.

صفحه اینستاگرامی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود، بخشی از توصیه‌های ایشان برای استفاده از برکات ماه رجب با وجود ویروس کرونا و محدودیت حضور در محافل دعا را بازنشر داده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

" رهبر انقلاب: حلول ماه رجب را به عموم مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. در این ماه، اجتماعات وجود ندارد لکن در خانه‌ها از دعا‌های رجب غفلت نشود و این تعطیلیِ موقت اجتماعات، نبایستی موجب بشود که ما از برکات این ماه و از عبادت و دعا و توسل به درگاه الهی غافل بشویم. "

توئیت صفحه ریحانه

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری