کد خبر: ۴۷۲۳۶
تعداد بازدید: ۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران درباره ورود کاندیدای نظامی به انتخابات 1400 گفت: اگر نظامی‌ها از ذیل فرماندهی کل قوا خودشان را بالاتر بکشند اولین مساله‌ای که باید در مورد آن مردد شویم وفاداریشان به فرماندهی کل قوا است و این برای کشور بسیار خطرناک است.
به گزارش تجارت امروز؛ سخنگوی حزب کارگزاران بر این باور است که احمدی‌نژاد از توجهی که به سپاه کرد به گونه‌ای که بیش از دو سوم استاندارانش را از سپاه تشکیل داد، وزرایش از سپاه بود و پول زیاد و کارهای پیمانکاری به سپاه داد  در نتیجه هدفش این بود در حرف آخری که می‌خواهد به رهبری بزند در آن حرف آخر، سپاه همراهی‌اش کند.

وی افزود: نظامی‌ها تمامیت‌خواه هستند و همه چیز را می‌خواهند مثلا اگر فردی مانند آقای احمدی‌نژاد بالا بیاید قدرت سپاه را با خودش دارد او توجه زیادی به سپاه کرد به گونه‌ای که بیش از دو سوم استاندارانش را از سپاه تشکیل داد، وزرایش از سپاه بود و پول زیاد و کارهای پیمانکاری به سپاه داد  در نتیجه هدفش این بود در حرف آخری که می‌خواهد به رهبری بزند در آن حرف آخر، سپاه همراهی‌اش کند، بنابراین دنبال این بود
او افزود: الان اگر یک رئیس جمهوری باشد که از خود نیروهای مسلح باشد، اصل مهم و رکن اصلی نظام که ولایت فقیه است را تهدید می‌کند.


بیشتر بخوانید:
محمدرضا حمیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
0
0
بر خلاف نظر و عملکرد اقای مرعشی و حزب متبوعش نظامی ها برای ملت جان فدا می کنند و اهل زد وبند نیستند. نظامیها با توان و بدون پشتوانه حزبی به جایگاهی که هستند رسیدند اقای مرعشی به دلیل پسرعموی زن اقای هاشمی جایگاهایی را غضب کردند که حداقل صلاحیت را هم نداشتند(استانداری باحداقل سواد و مدرک)ادمهای وابسته به هاشمی رفسنجانی انگل جامعه بوده وهستند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری