کد خبر: ۴۷۳۱۲
تعداد بازدید: ۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
کالسکه یکی از مهم ترین وسایل حمل‌ونقل کودک است و حمل کودک را برای پدر و مادر به قدری آسان میکند که به جرات میتوان گفت بعد از مدت کوتاهی به بهترین دوست برای پدر و مادر تبدیل می شود!

انواع کالسکه نوزاد موجود در بازار کالسکه نوزاد وسیله ای چهار چرخ برای حمل نوزاد میباشد که توسط نیروی که از طرف افراد به آن وارد میشود به حرکت در می آید . از کالسکه نوزاد با عناوین دیگری نظیر کالسکه کودک و کالسکه بچه نام برده میشود. از کالسکه هنگام پیاده روی در خارج از خانه استفاده میشود .کالسکه یکی از مهم ترین وسایل حمل‌ونقل کودک است و حمل کودک را برای پدر و مادر به قدری آسان میکند که به جرات میتوان گفت بعد از مدت کوتاهی به بهترین دوست برای پدر و مادر تبدیل می شود! کالسکه یکی از مهم ترین لوازم سیسمونی می باشد که معمولا تا حدود پنج سالگی کودک مورد استفاده قرار خواهد گرفت و اگر اهل گشت و گذار و خیابانگردی هستید بسیار برای شما مفید خواهد بود، اما فراموش نکنید کالسکه خوب فقط یک محفظه با سه یا چهار چرخ نیست. چون علاوه بر آسایش کودک، شما به عنوان نیروی محرکه آن نیز باید در آرامش و آسایش کامل باشید تا از استفاده کردن آن لذت کافی ببرید. بنابراین در انتخاب این وسیله باید دقت کافی داشته باشیم. در ادامه مقاله انواع کالسکه نوزاد موجود در بازار همراه ما باشید.

سرویس کالسکه دلیجان

در هنگام تهیه کردن ست کالسکه دلیجان باید توجه داشته باشید که سرویس ها از 3 تکه شروع و تا حدود 7 الی 8 تکه بسته به رنگ انتخابی قابلیت ست کردن را دارا هستند. سرویس های سه تکه شامل کالسکه، کریر و ساک لوازم نوزادی هستند. اقلام های دیگری که برای ست کردن کالسکه ها اضافه میشوند عبارت اند از: روروئک، نی نی لای لای، صندلی غذاخوری، صندلی خودرو، تخت کنار مادر وغیره. ست کالسکه دلیجان در مدل های بسیار زیادی تهیه و تولید میشود و ما در ادامه فقط به سرویس کالسکه هایی میپردازیم که ارزش خرید کردن را داشته باشند و بتوانید تا زمانی که نوزاد شما تا حدود 5 سال میشود از آن استفاده کنید. به ترتیب کیفیت مدل های مختلف رو از کیفیت بالا تا متوسط بررسی میکنیم: بهترین سرویس کالسکه دلیجان مدل های ویولا و مازراتی می باشد. این سرویس ها دارای تشک ترک و مبلی هستند، هر چقدر از کیفیت تشک این دو سرویس صحبت بکنیم واقعا کم هست. از آپشن های این ست میتوان به داشتن نشیمنگاه آغوشی دار، تشکچه طبی و ضد حساسیت و ضد تعرق، سایبان 3 حالته و ابر ضخیم اشاره کرد مدل بعدی مدل های مینیون، گربه سگ، اسکای پلاس و بیبی کیوت می باشند. این مدل ها کیفیت خیلی خوبی دارند. در مجموع اگر بیشتر کالسکه خیلی با کیفیت و مطلوب میخواهید فقط به مدل های مازراتی و ویولا مراجعه کنید.

کالسکه های دسته عصایی دلیجان

کالسکه های عصایی دلیجان، از آنجا که از نامشان پیداست، کالسکه هایی هستند که دستگیره ی هدایت کننده آن ها به مانند عصا می باشد. این سری از کالسکه های نوزاد در چند مدل دیبا، دلتا، تاینی، مکس تهیه و تولید میشوند. معمولا کالسکه های عصایی به علت کم حجم بودن فضای کمی را اشغال میکنند و مناسب سفر هستند. کالسکه تاینی به نسبت دیگر مدل های عصایی از وزن و قیمت کمتری برخوردار هست و همچنین به نسبت دیگر کالسکه های نوزاد از کیفیت کمتری برخوردار هست، میشه گفت اگر بدنبال یک کالسکه اقتصادی میگردیم که کیفیتش برای ما اهمیتی نداشته باشد این مدل میتواند انتخاب ما باشد. اگر یک لِوِل بخوایم کالسکه دلیجان بهتری خرید کنیم، بی شک کالسکه نوزاد دیبا بهترین انتخاب ما خواهد بود. این محصول اعلاوه بر وزن سبکی که دارد، به نسبت اون کیفیت قابل قبولی را داراست. از ویژگی هایی که این محصول را از مدل تاینی برتری میدهد عبارت است از:

  • چرخ های با کیفیت تر همراه با روکش (ای وی ای)
  • تکیه گاه قابل تنظیم کالسکه نوزاد دلیجان از حالت خواب تا نشسته
  • داشتن سبد لوازم در زیر کالسکه نوزاد
  • داشتن بدنه ی محکم تر و با کیفیت بیشتر

کالسکه یوفو دلیجان

مدل بعد کالسکه یوفو می باشد. این مدل تمامی اپشن هایی که کالسکه 130 داشت را داراست و اعلاوه بر آن ویژگی های زیر را داراست:

  • دارای چرخ با روکش (ای وی ای)
  •  
  • دارای دستگیره با قابلیت تنظیم ارتفاع
  •  
  • دارای جای لوازم بر روی دسته
  •  

مدل بعد کالسکه یوفو اکو میباشد. این کالسکه همه ی ویژگی های کالسکه یوفو را داراست و تنها تفاوت و مزایای آن در چرخ های عقب می باشد. چرخ های عقب به صورت تکی شده اند و کیفیت ساخت بالاتری رو به نسبت مدل قبلی به خود گرفته است.

کالسکه بنیتا دلیجان

مدل بعدی مدل کالسکه بنیتا دلیجان می باشد. کالسکه بنیتا سرآمد تمامی مدل های دسته مبلی می باشد. این مدل بدنه ی محکم تری نسبت به بقیه دارد چرا که فرم فلزی آن بیضی شکل است و آلیاژ بیشتری در تولید آن بکار رفته است. نکتهاگر بدنبال یک کالسکه نوزاد با کیفیت می گردید که به راحتی 4 الی 5 سال بتوانید بدون مشکل از آن استفاده کنید بی شک بنیتا بهترین انتخاب شما خواهد بود. تشک (پارچه) کالسکه های دسته مبلی یک بخش خیلی مهم قسمت تشک کالسکه می باشد، مهم بودن این موضوع به این دلیل است که پوست نوزاد شما در تماس مستقیم با آن هست. در نتیجه باید توجه بیشتری به این موضوع کرد.

انواع کالسکه نوزاد موجود در بازار

فروشگاه سیسمونی نی نی بابا

نی نی بابا فعالیت خود را از سال 1394 به عنوان تامین کننده محصولات نوزاد و کودک اصیل ایرانی و خارجی نظیر انواع کالسکه، کریر، ساک لوازم، روروئک، صندلی غذا، صندلی خودرو، دوچرخه، سه چرخه و… برای‌ فروشگاه های اینترنتی آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد وسیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری