کد خبر: ۴۷۳۷۷
تعداد بازدید: ۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
احمد امیر آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس و مجتبی یوسفی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در برنامه تیتر امشب شبکه خبر درباره جزئیات ایرادات و اصلاحات بودجه گفتگو کردند.
به گزارش تجارت امروز؛ نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان برای رفع ابهامات بودجه و مغایرت های آن با قانون اساسی و موازین شرع، لایحه بودجه را اصلاح و به شورای نگهبان ارسال کردند.
احمد امیر آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس و مجتبی یوسفی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در برنامه تیتر امشب شبکه خبر درباره جزئیات ایرادات و اصلاحات بودجه گفتگو کردند. آقای امیرآباد فراهانی با بیان این که مجموع ایرادات شورای نگهبان به لایحه مصوب بودجه 20 مورد بیشتر نبود گفت: این ایرادات بیشتر ناظر به رفع ابهامات برخی مصوبات بود که همه ایرادات برطرف شد و لایحه امروز به صورت غیر رسمی به شورای نگهبان ارسال شد و فردا با نامه ای رسمی نیز ارسال خواهد شد. 
او با بیان این که بودجه پیش بینی درآمدها و هزینه های سال آینده است گفت: امکان تحقق کامل درآمدها و هزینه ها صد درصد نیست و اینها همه پیش بینی است و به همین علت هم احکام بودجه بر خلاف قوانین دیگر در دادگاه ها قابل ارائه نیست. 


بیشتر بخوانید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری