کد خبر: ۴۷۴۳۱
تعداد بازدید: ۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
یکی از محبوب ترین رنگ ها در طراحی داخلی،زمینه رنگ کرم است و سنگ های ساختمانی جز متریال های پرمصرف در بخش داخلی ساختمان می باشند. به همین دلیل همواره شناخت و انتخاب انواع سنگ ساختمانی کرم رنگ یک چالش و دغدغه برای سازندگان بوده و ما در این محتوا سعی کردیم تا به این نیاز پاسخ دهیم و معرفی از انواع سنگ های ساختمانی موجود در بازار، با زمینه رنگ کرم داشته باشیم.

 

یکی از محبوب ترین رنگ ها در طراحی داخلی،زمینه رنگ کرم است و سنگ های ساختمانی جز متریال های پرمصرف در بخش داخلی ساختمان می باشند. به همین دلیل همواره شناخت و انتخاب انواع سنگ ساختمانی کرم رنگ یک چالش و دغدغه برای سازندگان بوده و ما در این محتوا سعی کردیم تا به این نیاز پاسخ دهیم و معرفی از انواع سنگ های ساختمانی موجود در بازار، با زمینه رنگ کرم داشته باشیم.

زمینه رنگ کرم جز محبوب ترین رنگ ها در طراحی داخلی ساختمان های ایرانی است و ما در این بخش قصد داریم تا معرفی از انواع سنگ مرمریت کرم بر اساس حجم تقاضا برای شما داشته باشیم. در میان رنگ های موجود از مرمریت،کرم جز آن دسته رنگ هایی است که معادن بیشتری در سراسر ایران در زمینه استخراج مرمریت فعالیت دارند و همچنین تنوع طرح و نقش آن ها موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را به راحتی پوشش دهد،پس تا انتها با ما همراه باشید.

انواع سنگ مرمریت کرم

زمانی که صحبت از زمینه رنگ کرم در سنگ های مرمریت می شود منظور کرم، کرم روشن و کرم بژ نیز می باشد. لیست انتخابی را سعی کردیم بر اساس حجم تقاضا ارسالی توسط خریداران آماده کنیم. سنگ مرمریت از دسته سنگ های اهکی به شمار می آید . به همین دلیل عمده کاربری آن نیز در فضای داخلی ساختمان است و تمامی برندهای نام برده قابلیت استفاده در این بخش از ساختمان را دارند. لیست مربوطه عبارت است از:

  • سنگ مرمریت آباده: معدن این مرمریت در آباده شیراز واقع شده و زمینه رنگ اصلی آن کرم است. با توجه به نزدیکی معادن آن به کارخانه های سنگبری استان اصفهان، عمده تولید و فرآوری آن نیز در اصفهان صورت می گیرد و همین موضوع موجب شده در بازار از آن با برند مرمریت آباده اصفهان نیز نام برده شود. عمدتا به صورت تایل و پلاک تولید می شود. توصیه ما به شما عدم استفاده آن در کف و پله ساختمان است.
  • سنگ مرمریت دهبید: معدن این مرمریت در صفاشهر شیراز قرار گرفته است و عمده کاربری آن نیز در کفپوش ساختمان است و جز سنگ های لاکچری در ایران قرار می گیرد.
  • سنگ مرمریت اداوی: معدن این مرمریت در خور و بیابانک اصفهان قرار گرفته و زمینه رنگ اصلی آن نیز کرم صورتی است. مرمریت اداوی جز سنگ های قیمت مناسب در بازار به شمار می آید و به همین دلیل تقاضا برای خرید آن به نسبت بالا بوده وجز سنگ های ارزان قیمت نیز به شمار می آید.
  • سنگ مرمریت خوی: معدن این مرمریت در شهرستان خوی آذربایجان غربی قرار گرفته و از دسته سنگ های پر مصرف در ایران است. از نظر قیمتی نیز هر آنچه زمینه رنگ آن مایل به کرم روشن و یکدست باشد به نسبت قیمت آن نیز بالاتر است.
  • سنگ مرمریت هرسین: معدن این مرمریت در کرمانشاه قرار گرفته و سرچشمه آن نشان دهنده استحکام و دوام بالا این مرمریت است. زمینه رنگ آن کرم مایل به روشن است. خصوصیت اصلی آن عدم داشتن رگه و یکدست بودن طرح است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، بازدیدی از مرمریت هرسین تکاپ داشته باشید.
  • مرمریت آرک بیرجند: نسبت به سایر برندهایی که نام بردیم، این مرمریت تا حدودی ناشناخته است اما به دلیل شباهتی که از نظر طرح و رنگ با مرمریت دهبید دارد موجب شده تا درصدی از تقاضا به سمت این برند نیز منتقل شود.
  • مرمریت صلصالی: جز شناخته شده ترین برندهای مرمریت در بازار است. معدن آن در خور و بیابانک اصفهان قرار گرفته است. از نظر ظاهری دارای زمینه رنگ کرم بوده و بر روی سطح آن خطوطی قرمز رنگ به سبک نوار قلبی قرار گرفته است. برای مشاهده تصاویر این سنگ به دنبال مرمریت صلصالی سعید باشید.
  • مرمریت کرم گلبهی چهرک: معدن این برند در یزد قرار گرفته است. بسیاری در بازار آنرا با زمینه رنگ زیتونی می شناسند اما یک سورت آن نیز کرم مایل به گلبهی است و به همین دلیل ما از سنگ چهرک جز سنگ های مرمریت کرم نام می بریم.

در این محتوا سعی کردیم تا معرفی هر چند کوتاه از انواع سنگ های ساختمانی با زمینه رنگ کرم داشته باشیم تا بدین وسیله شما با شناخت کافی اقدام به انتخاب و خرید سنگ مورد نظر خود کنید. با توجه به تخصصی بودن و تنوع بالا انواع سنگ های ساختمانی، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید، از مشاوره کارشناسان لوکس استون بهره ببرید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری