کد خبر: ۴۷۴۵۷
تعداد بازدید: ۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
قرار گرفتن در روز چهارشنبه که روز پایانی هفته است و احتمال تحولات مثبت در خصوص مذاکرات هسته‌ای که می‌تواند منجر به افت دوباره قیمت ارز شود، از دلایل فروشندگان در جهت عرضه‌های احتمالی امروز خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تجارت امروز روز گذشته شاهد اولین روز رشد شاخص کل در اردیبهشت ماه و همچنین دو هفته گذشته بودیم. با افزایش قیمت‌ها در گروه‌های اصلی بازار همچون فلزات اساسی، پتروشیمی، پالایشگاهی و بانکی، شاخص کل رشد ۱۵ هزار و ۶۷۰ واحدی را تجربه کرد و مجددا به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی بازگشت و به یک میلیون و ۲۰۲ هزار واحد رسید.

شاخص کل هم وزن نیز با ۱۸۰ واحد رشد به ۴۲۷ هزار و ۴۶۳ واحد رسید.

ارزش معاملات نیز رشد خوبی را نسبت به روز‌های گذشته داشت و جمع ارزش معاملات بورس و فرابورس به ۱۰۸ هزار میلیارد ریال رسید.

برای بازار امروز انتظار افزایش نوسانات را خواهیم داشت. از یک سو برخی سهامداران با توجه به مصوبات اخیر در دولت و مجلس، انتظار افزایش حضور خریداران و ایجاد جو مثبت در بازار را دارند و از سوی دیگر، در برخی از گروه‌های بازار که در ماه‌های اخیر با مشکل نقدشوندگی بسیار پایین مواجه بوده اند، ممکن است شرایط فعلی به عنوان یک فرصت فروش تلقی شود و همچنان ممکن است که کلیت بازار در خصوص تغییر روند بازار مردد و نامطمئن باشد.

قرار گرفتن در روز چهارشنبه که روز پایانی هفته بوده و احتمال تحولات مثبت در خصوص مذاکرات هسته‌ای که می‌تواند منجر به افت دوباره قیمت ارز شود، از دیگر دلایل فروشندگان در جهت عرضه‌های احتمالی امروز خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری