کد خبر: ۴۷۵۰۴
تعداد بازدید: ۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
باشگاه گوا به مربیان و بازیکنان خارجی خود اجازه داد زودتر این کشور را ترک کنند و در بازی امروز مقابل الوحده حضور نخواهند داشت.

به گزارش تجرات امروز به نقل از ESPN، باشگاه گوای هند امروز، پنجشنبه اعلام کرد ، بازیکنان و سرمربی خارجی این تیم در حالی که هند با یک افزایش گسترده در موارد COVID-19 دست و پنجه نرم می کند، لیگ قهرمانان آسیا را برای بازگشت به وطن ترک می‌کنند و در هفته پایانی حضور نخواهند داشت.

کاپیتان ادو بدیا ، مدافع ایوان گونزالس، هافبک میانی خورخه اورتیز، سرمربی خوان فراندو و مربی ژاوی گونزالس - همه اسپانیایی - به علاوه جیمز دوناچی استرالیایی از جمله نیروهای گوا هند هستند که به دلیل ترس از ممنوعیت های بعدی باعث محصور شدن آنها و عدم اجازه ورود به کشورشان می شود اجازه ترک هند را پیدا کردند.

گوا در اولین بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا، از پنج مسابقه تاکنون با سه امتیاز موفق به صعود نشده و روز پنجشنبه بازی های گروه E خود را مقابل الوحده رده دوم به پایان خواهد رساند.

در بیانیه باشگاه آمده است: "باشگاه فوتبال گوا مایل است به نیروهای خارجی باشگاه از جمله سرمربی و کارمندان خارجی توصیه کند که فوراً به خانه خود بروند."

در ادامه آمده است: "این به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در نظر گرفته می شود با توجه به سیاست های اخیر اروپا و سایر کشورها در مورد مسافران از هند, در حالی که این کشور با موج دوم COVID-19 که این کشور را درگیر خود کرده است ، مبارزه می کند. در حالی که لیگ قهرمانان آسیا همچنان ادامه دارد و یک رقابت مهم برای گوا در پیش است ، مدیریت باشگاه احساس می کرد که سلامتی بازیکنان اولین و مهمترین مسئولیت آن است. "

موارد COVID-19 روزانه هند همچنان در روز پنجشنبه افزایش یافت و از مرز 18 میلیون نفر پس از ثبت آمار آلودگی روزانه در جهان گذشت.

این کشور روز پنجشنبه تعداد 379257 مورد جدید COVID-19 و 3645 مورد مرگ و میر جدید گزارش داده است که بالاترین میزان مرگ و میر در یک روز در هند از زمان ابتلا به بیماری همه گیر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری