کد خبر: ۴۷۵۱۴
تعداد بازدید: ۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه گفت: در آئین معرفی شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرستان میانه در حوزه موسیقی جزو شهرستان‌های خلاق فرهنگ و هنر کشور معرفی شد.

به گزارش تجارت امروز، شعبانعلی حقی افزود: "شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر"، عنوان طرحی برای شناسایی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در شهرها و مناطق جغرافیایی ایران است که آیین معرفی نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یک‌شنبه (پنجم اردیبهشت‌ماه) به‌ صورت مجازی برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، بر اساس اعلام ابراهیم حیدری مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر اجرایی طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، در این رویداد ۳۶۷ شهر از ۳۱ استان کشور برنامه‌های خود را به دبیرخانه ارسال کردند و پس از چند مرحله داوری تعداد ۱۴۳ شهر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در مرحله نهایی نیز ۶۰ شهر توانستند امتیاز حضور در اولین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر به دست آورند.

در این مراسم شهرهای برگزیده طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه ۹ گانه معرفی شدند که میانه شهرخلاق در حوزه موسیقی معرفی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری