کد خبر: ۴۷۶۰۱
تعداد بازدید: ۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
در حالی که دنیا در این شرایط سخت اقتصادی در تلاش است تا مقاومت خود را حفظ کند ، دیدن اینکه چگونه اینستاگرام به سرعت در حال توسعه ویژگی ها و قابلیت های جدید برای مقابله با مشکلات عمده کسب و کار و کمک به مصرف کنندگان در حمایت از مارک های مورد علاقه خود است ، هیجان انگیز است.

در حالی که دنیا در این شرایط سخت اقتصادی در تلاش است تا مقاومت خود را حفظ کند ، دیدن اینکه چگونه اینستاگرام به سرعت در حال توسعه ویژگی ها و قابلیت های جدید برای مقابله با مشکلات عمده کسب و کار و کمک به مصرف کنندگان در حمایت از مارک های مورد علاقه خود است ، هیجان انگیز است.

و اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، خرید پیج اینستاگرام می تواند یک چالش باشد. تقریباً هر هفته ویژگی های جدید اینستاگرام رونمایی میشود.

برای اینکه بتوانید از آخرین به روزرسانی های اینستاگرام مطلع شوید و تجارت خود را متناسب با آنها تنظیم کنید ، لیستی از آخرین به روزرسانی هایی را که ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشید و نحوه استفاده از آنها را نمی دانید ، تهیه کرده ایم.

به خاطر داشته باشید که اینستاگرام به طور مداوم ویژگی هایی را اضافه و ویژگی های نامناسب را از بین می برد.

بنابراین ، در صورتی که برخی از ویژگی های ذکر شده توسط ما را ندارید ، نگران نباشید.آنها به راه شما می آیند! یا بهتر از این ، در خبرنامه پارس اینستاگرام عضو شوید و ما تمام به روزرسانی های جدید اینستاگرام را مستقیماً به صندوق ورودی شما می آوریم:

چه شروع ماه

همانطور که قول داده شده بود ، اینستاگرام اتاق گفتگو را معرفی کرد ، به روزرسانی بسیار درخواستی که ارتباطات زنده از طریق اینستاگرام را پوشش داده و ارتقا می بخشد.

ایده اتاق های زنده ایجاد فرصت های خلاقانه تر ، مانند میزبانی از آموزش ها یا پرسش و پاسخ است ، همانطور که با پیروان خود ، یک بحث گفتگو شروع می کنید ، با هنرمندان دیگر درگیر می شوید یا با دوستان بیشتری به یک باره بیرون می روید.

قبل از آن ، شما فقط می توانستید با یک نفر در یک جریان مستقیم زندگی کنید. با جدیدترین ویژگی شما می توانید با 4 نفر آن را اجرا کنید.

در اینجا چگونگی راه اندازی یک اتاق گفتگو آورده شده است:

حساب اینستاگرام خود را باز کنید ؛

صفحه را به سمت چپ بکشید و روی دوربین زنده کلیک کنید.

عنوان اضافه کنید و برای افزودن مهمانان خود روی نماد اتاق ضربه بزنید.

به دنبال مهمانان باشید تا افرادی را که از شما خواسته اند با شما زندگی کنند ، اضافه یا آزاد کنید.

این چیزی فراتر از یک ویژگی گپ است. همچنین به برندها کمک می کند تا درآمد کسب کنند. در طول یک گپ مستقیم ، بینندگان می توانند برای نشان دادن پشتیبانی خود ، یک نشان ویژه خریداری کنند.

در ماه های آینده می توانیم از ابزارهای اتاق زنده گفتگو انتظارات پیچیده تری مانند کنترل نظارت و ویژگی های صوتی انتظار داشته باشیم.

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه خلاقیت بیشتری از این به روزرسانی مورد درخواست بیشتر می آید.

ویژگی های جدید در اینستاگرام دی ماه

اینستاگرام و فیس بوک در حال راه اندازی پیام متقابل برنامه هستند

طبق وعده آپریل گذشته ، اینستاگرام و فیس بوک به تازگی پیام هایی را برای برنامه های مختلف منتشر کرده اند.

از امروز ، کاربران یک برنامه می توانند شما را پیدا کنند و در برنامه دیگری برای شما پیام ارسال کنند.

این ویژگی بالاتر از پیام رسانی و جستجو است. به شما امکان می دهد چت ویدیویی داشته باشید و پست ها را در سیستم عامل های مختلف به اشتراک بگذارید.

هنوز هم می توانید انتخاب کنید چه کسی برای شما پیامی ارسال کند. برای مدیریت گزینه های پیام رسانی خود به تنظیمات تحویل پیام اینستاگرام بروید.

این قابلیت متقابل در مورد وضعیت فعال شما نیز صدق می کند. با فعال شدن ، به هر دو سیستم عامل نشان می دهد که آنلاین هستید. عالی است ، نه؟

اتاق های گفتگوی زنده با حداکثر 4 دوست همزمان

آدام موزری ، رئیس اینستاگرام ، از راه اندازی اتاق گفتگو مکانی که می توانید همزمان دوستان خود را در آن جمع کرده و گپ بزنید ، خبر داد.

با آخرین به روزرسانی ، می توانید حداکثر چهار نفر را به اتاق نشیمن خود اضافه کنید و با فیلترها آزمایش کنید تا گفتگو بیشتر سرگرم کننده باشد.

در زمان های همه گیری ، وقتی نتوانیم با هرکسی که می خواهیم با او صحبت کنیم ملاقات کنیم ، این ویژگی قطعاً مفید خواهد بود

به درخواست کاربران ، اینستاگرام برای کمک به آنها در بازیابی عکس ها و فیلم های پاک شده ، ویژگی اخیراً حذف شده را اضافه کرد.

این همچنین به عنوان محافظت در برابر هکرهایی است که گاهی اوقات هنگام دسترسی به یک حساب کاربری محتوا را حذف می کنند.

نحوه عملکرد ویژگی اخیراً حذف شده در اینجا است:

داستانهایی که حذف می کنید و در بایگانی نیستند حداکثر تا 48 ساعت در این پوشه باقی می مانند.

همه موارد دیگر مانند عکس ، فیلم ، درام ، فیلم IGTV پس از 50 روز به طور خودکار حذف می شود.

در طول این 60 روز ، برای دسترسی به محتوای حذف شده خود ، این مراحل را دنبال کنید:

به تنظیمات بروید

به حساب بروید

روی پوشه موارد اخیراً حذف شده کلیک کنید

پست ها را بازیابی یا حذف دائمی کنید

اگر می خواهید محتوا را به تازگی به طور دائم حذف شده حذف یا بازیابی کنید ، اینستاگرام از شما می خواهد قبل از ادامه ، تأیید کنید که دارنده حساب صحیح هستید.

اینستاگرام 2020 را به عنوان یک شروع عالی راه اندازی کرد و یکی از با ارزش ترین ویژگی هایی را که تاکنون دیده ایم اعلام کرد.

یک داشبورد حرفه ای ، قابل دسترسی برای همه حساب های کسب و کار و سازندگان در اینستاگرام.

این یکی از تلاش های همیشگی اینستاگرام برای دادن ابزارهای لازم به سازندگان و مشاغل ، تشویق آنها برای تبدیل احساسات به زندگی و حمایت از مشاغل کوچک است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری