کد خبر: ۴۷۷۷۷
تعداد بازدید: ۷۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
باشگاه پرسپولیس در نظر دارد پس از دیدار این تیم با ذوب آهن اصفهان و با توجه به تعطیلی لیگ، از بازیکنان خود به منظور تمدید قرارداد دعوت کند.

به گزارش تجارت امروز: در شرایطی که مدیران پرسپولیس از چندی پیش از علاقه خود برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان تیم خبر داده بودند، با توجه به فشردگی بازی‌ها این شرایط تا این لحظه به جز برای سیامک نعمتی و مهدی عبدی فراهم نشده است.

باشگاه پرسپولیس طبق برنامه ریزی که انجام داده، قصد دارد بعد از دیدار با ذوب آهن و با توجه به تعطیلی لیگ برای اردوی تیم ملی از بازیکنان خود برای مذاکره و تمدید قرارداد دعوت کند.

 

بیشتر بخوانید:

مشکل اصلی اینجاست،، بیشتر بازیکنانی که باشگاه قصد مذاکره برای تمدید قراردادشان را دارد، بعد از این بازی راهی اردوی تیم ملی خواهند شد. با این حال مهدی شیری، امید عالیشاه و احتمالا کمال کامیابی نیا جزو بازیکنانی باشند که در تعطیلی لیگ باید منتظر حضورشان در باشگاه برای مذاکره و شاید تمدید قرارداد بود.

وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، امید عالیشاه و ... از جمله بازیکنانی هستند که باشگاه به دنبال تمدید قرارداد و ادامه همکاری است.
104/ح/ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری