کد خبر: ۴۷۸۳۰
تعداد بازدید: ۹۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
محلات هدف و مناطق کمتر برخوردار مشهد که در قالب طرح بازآفرینی این کلانشهر تعریف شده‌اند به طور صد درصدی زیر پوشش خدمات گازرسانی قرار گرفتند.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را حسن افتخاری مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اعلام کرد و افزود: بر این اساس تاکنون ۱۴۳ هزار و ۸۸ علمک گاز متصل به شبکه سراسری گازرسانی در محلات کم‌برخوردار هدف بازآفرینی در مناطق حاشیه‌نشین کلانشهر مشهد نصب و راه‌اندازی شد.

به گفته او این اقدام در راستای اجرای سیاست های کلی نظام و در چارچوب تسهیل ارائه خدمات عمومی و زیربنایی به ساکنان مناطق حاشیه شهر مشهد انجام گرفته است.

وی ادامه داد: تاکنون در همین چارچوب ۴۶۷ هزار و ۷۱۴ مشترک مستقر در مناطق کم‌برخوردار مشهد که به عنوان محلات هدف ستاد بازآفرینی در این کلانشهر شناخته شده‌اند از مزایای اتصال به شبکه سراسری گازرسانی منتفع و برخوردار گردیده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پنج هزار و ۵۸۳ مشترک شرکت گاز، افراد زیر پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی هستند که انشعاب گاز و علمک مربوطه بi طور رایگان برای آنها نصب و راه‌اندازی شده است.

افتخاری افزود: طرح های بازآفرینی و بازنگری در شبکه گازرسانی مشهد با توجه به رشد روزافزون جمعیت این کلانشهر و نیاز آن به تقویت شبکه، همچنان در حال اجراست.

وی ادامه داد: تاکنون در همین راستا ۳۳ ایستگاه جدید گازرسانی در سطح مشهد به ویژه مناطق کم‌برخوردار و حاشیه این کلانشهر ساخته و راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ساخت ۱۳ ایستگاه گازرسانی دیگر در مناطق هدف ستادبازآفرینی خراسان رضوی، در برنامه عملیاتی شرکت گاز قرار گرفته است.

افتخاری افزود: ۲ طرح خط تغذیه و خط انتقال تقویتی شبکه گازرسانی نیز در همین چارچوب توسط شرکت گاز خراسان رضوی در بخش جنوبی کلانشهر مشهد در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی این شرکت را پیشگام در ارائه خدمت به مردم توصیف و بیان کرد: صد درصد جمعیت مناطق هدف بازآفرینی در مشهد که دارای مجوزهای قانونی هستند گاز دارند و شرکت گاز هیچ گونه محدودیتی برای ارائه خدمات به واحدهایی که قادر به ارائه مجوزهای قانونی باشند ندارد.

۲.۵ میلیون مشترک شهری و روستایی در سطح استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی زیرپوشش خدمات شرکت ملی گاز ایران قرار دارند.

بیشتر بخوانید: 


انتهای خبر// ح. ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری