کد خبر: ۴۷۸۶۳
تعداد بازدید: ۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
علیرضا زاکانی یکی از شخصیت های سیاسی کشور اما پر حاشیه، که امروز در جمع رسانه های با بیانات عجیبشان موجب حیرت بنده و مردم شد از خدمت دوستان خوبم می خوام که سخنان ایشان را همخوانی کنیم، دولت من، دولت ژنرال‌های خسته یا غلامان حلقه به گوش نیست. دولت بنده، دولت جوان حزب الهی و دولت کارشناسان خواهد بود که همه مواجهه‌اش با رانت خواران است. بنابراین دولت کارشناسان و جوانان در مقابل دولت رانت خواران قرار می‌گیرند.

به گزارش تجارت امروز به نقل از تلنگر، 

عجب: آقای زاکانی در این حد؟

اگراین طوریه تو رو خدا یک امضا بده تا درآینده باهاش پوز بدم البته نه پوز کارتخوان؟

بابا تودیگه کی هستی، واقعا اگر اینطوری باشه رو من حساب کن ؟

در اینجا باید بگویم آقا خیلی مخلصیم؟

آقای زاکانی خداکنه در حد عمل باشه نه تلنگر؟

شما با این رویکردتان تا حالا کجا بودید، ولی باز دمت گرم که با این حرف های قشنگت مردم و به زندگی امیدوار می کنی؟

همین که ستادت و از جوانان و فرهیختگان دهه شصتی انتخاب کردی مرحبا داری همین که مدیریت ناکارآمد و می خوای پایان بدی آفرین داری همین که روزهای خوب میخوای به ارمغان بیاری درود داری، همینکه میخوای به مردم ثابت کنی شیری مرحبا داری.

اگر می خوای بقیشو بگم باید ساکت باشی:

بله

یه لحظه صبر کنید میگم

تیر آخر آقای زاکانی به مفسدین معرفی آنان به دستگاه قضاء

آقای مفسد بترس از خدا زود توبه کن تا لو ندادن

زاکانی گفت: شرایط را به سمتی می‌بره که مردم این تحول را با همه وجود حس کنند. اگر مشکل اقتصادی و معیشتی مردم، ضعف تولید است، این عامل عمده را در دولت و سیاست های دولت می داند.

ای وای برمن

ایشون گفته مفاسد اقتصادی و تعارض منافع را ریشه این امر می‌شماره و با یک قیام همگانی علیه این مفسده‌ها، کشور را در یک مسیر جدید و رو به رشد قرار می‌ده

برادر زاکانی  احتمالا میخواد بگم بگم آقایاحمدی نژاد و کامل کنه

توروخدا بگو ، واقعا تحمل شنیدنشو دارم

توجه دولت ها به این است که نه تنها دست تولید کننده را نگیرند بلکه پای او را می‌گیرند و آنها را در بخش خصوصی رقیب خودشان می‌دانند تا در عرصه‌های مختلف در دریایی از مشکلات بوروکراسی اداری قرار دهند، همچنین شاهد غرق شدن شان باشند و به این خیانت بزرگ لبخند بزنند تا هزینه اداره خودشان را از تورم به دست بیاورند.

اینجا خدمت آقای زاکانی باید بگم اگرپای تولید کننده رو بخواهیم بگیریم با صورت میخوره زمین اونوقت کار تولید همیشه باید بذاریم کنار

خدایا این خنده ها رو در پایگاه خبری تلنگر زیاد کن

حالا که دنبال تغییر همه این پارامترها هستی بسمه الله

وی درباره برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری گفته، 4 جزوه تهیه شده است؛ جزوه نخست را مبانی و جزوه دوم را مواضع شفاف و ناظر به همه پدیده ها معرفی می‌کنم که در آن نسبت به همه امور اعلام موضع می‌کنیم. چرا که آمده‌ایم صادقانه با مردم حرف بزنیم.

سومین جزوه، رویکرد مفرطی را که مانع از تغییر و تحول شده است، درهم می شکنیم و جایگزین بدیل و دقیق برای آن ارائه می‌کنیم.

آقای زاکانی عزیز به زمان امتحان اشاره نکردید

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی درباره لزوم اهمیت دادن به جوانان گفت: به جای معرفی کابینه خود، ده‌ها جوان فرهیخته را معرفی می کنم که از گروه کارشناسان صاحب نظر کشور هستند و با پیوستگی بین نشاط جوانی و تجربه عناصر پخته و کار کشته این راه را هموار می‌کنم.

وی تاکید کرد: با ایجاد شفافیت و بستن منافذ رانت و سودجویی که به تفصیل در مورد آن سخن می گویم، ‌به جنگ با فساد می‌آیم و از سرچشمه جلوی فساد را می‌گیرم.

بلاخره صدای آقای زاکانی درآمد

مساله ناموسیه آقا، دخالت نکن

من ریالی خرج دخترهایم نکردم و یک دلار و هیچ ارزی به آنها ندادم. از من پرسیدند اموال تو چیست، من گفتم ۲ واحد ۹۵ متری در تهران دارم؛ همسرم نیز یک آپارتمان ۷۵ متری در پردیسان قم دارد.

وی ادامه داد: بعد دیروز آمدند و گفتند یک همسر در تهران و یک همسر در قم دارد؛ خجالت نمی‌کشند، این‌ها دین هم ندارند. دانشگاهی که دختر من درس خوانده است، رنک ۱۰ اروپا را دارد و پولی نیست. به دختر من گفتند درس خود را ادامه بده اما دخترم گفت می‌خواهم بیایم در ایران خدمت کنم.

آقای زاکانیدر حالت عصبانیت گفت:از جنگ جهانی دوم تاکنون، جهان آماده نظم پذیری جدید نبود و نقش ملت متمدن ایران در این نظم پذیری، بسیار با اهمیت است. هیچ گاه بعد از جنگ جهانی دوم تا امروز منطقه ما به این اندازه آماده تحقق اراده ملت‌ها نبود و نقش اراده ملت ایران در این میان تعیین کننده است، شعارهای انقلاب را باید به عینیت برسانیم و ایرانی الگو و سرآمد بسازیم. امروز سختی‌ها و پلشتی‌هایی داریم که طاقت مردم را ربوده و این شرایط دیگر قابل تحمل نیست.

ایشون گفته کشور دچار سرطان است ولی نگته خوشخیمه یا بدخیم،
زاکانی اعلام کرد: به عنوان یک پزشک حاذق آمده‌ام تا این سرطان را تشخیص بدهم و برای درمان آن، ‌ روش ارائه دهم.

آقایی که سرطان داری تا تنور داغه بیا خدمت برادر زاکانی به طور رایگان درمان کنه.
منتظره زود بیا
اما انتهای قصه تا نفر بعدی.

پایگاه خبری تلنگر بدون هیچ تخریب شخصیتی فعال بوده و تمام محتوای مطلب از گفته های خود مسئولان و فقط و فقط در حد طنز است.

قهرمان قصه خود باشیم

انتهای خبر// ح. ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری