کد خبر: ۴۷۸۶۵
تعداد بازدید: ۷۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
نخستین قرعه‌کشی همزمان طرح فروش فوق‌العاده 4 محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا در سایت رسمی این گروه منتشر خواهد شد.

به گزارش تجارت امروز، در این مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده 4 محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ شامل سایپا۱۵۱(وانت پراید)، تیبا۲، کوییک دنده‌ای و کوییک.آر  با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده سایپا ۲۸۶ هزار و ۴۷۳ نفر شرکت کردند که ۲۸۱ هزار و ۴۵۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۲۴ هزار خودرو بود و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه‌کشی باشد ۴۸ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شدند.

در این طرح 5000 دستگاه خودرو تیبا ۲ عرضه شد. علاوه بر این 1000 دستگاه وانت پراید، ۱۳ هزار دستگاه کوییک دنده‌ای و 5000 دستگاه کوییک.آر عرضه شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح فروش فوق‌العاده پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام‌کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

نارنجی‌پوشان جاده مخصوص به عنوان دومین خودروساز بزرگ کشور موفق به تولید ۴۸ هزار و ۵۶۰ دستگاه خودرو در 2 ماه امسال شدند شامل ۴۲ هزار و ۷۵۷ دستگاه خودرو در خانواده تیبا، 3 هزار و ۶۲۶ دستگاه سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) و 2177 دستگاه شاهین بود.

این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۱۲.۰۶ درصدی نشان می‌دهد.

انتهای خبر// ح.ع

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری