کد خبر: ۴۷۸۶۶
تعداد بازدید: ۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از تولید بیش از ۲۶ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۶۰۰ عدد انواع سرنگ از ابتدای امسال تاکنون در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان خبر داد.

به گزارش تجارت امروز، علیرضا عسکری افزود: در مدت یاد شده این تعداد سرنگ در اندازه های ۲، ۵ و ۱۰ میلی لیتری سه تکه و دو تکه و سرنگ انسولین در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی تولید شده است.

وی ادامه داد: سرنگ سه تکه و دو تکه تولیدی این شرکت دارای قسمت لاستیکی موسوم به گسکت هستند که علاوه بر غیر تب زا و زیست سازگار بودن، در تولید آنها از سوزن استیل ضدزنگ و دارای پوشش سیلیکونی استفاده شده است.

مدیر عامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر توضیح داد: سرنگ های ۲، ۳، ۵ و ۱۰ میلی لیتری همراه با سر سوزن زیر جلدی برای تزریق مایعات به بدن و همچنین خارج ساختن آنها از بدن مورد استفاده قرار می گیرند و در سرنگ ۱۰ میلی لیتر از رابر استاپر سیلیکونیزه برای حرکت یکنواخت و منظم پلاگر در درون بارل استفاده شده ضمن اینکه این قطعه مانع از نشتی مایعات در هنگام استفاده می شود.

عسکری استریل، یکبار مصرف، غیر تب زا و زیست سازگار، سوزن استیل ضد زنگ و دارای پوشش سیلیکونی برای ورود آسان و بدون درد و یکنواخت به بدن را از مزایای این سرنگ های تولیدی در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران اعلام کرد.

وی اضافه کرد: شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران از زیرمجموعه این سازمان و یکی از مجتمع های صنعتی تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در ایران است که محصولاتی همچون انواع صافی های دیالیز، ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، ماسک سه لایه، شیلد و نظایر آن از دیگر تولیدات اصلی این شرکت اکنون محسوب می شود.

سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به عنوان یک هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی با مجموعه ای از کارخانه های تولید دارو، تجهیزات پزشکی، مواد اولیه گیاهان دارویی و با در اختیار داشتن شرکت پخش دارویی سراسری، شرکت بازرگانی و داروخانه های تخصصی و فوق تخصصی تلاش دارد ضمن ارائه بهترین خدمات به مردم شریف ایران، نقش به سزایی در ارتقاء نظام سلامت جامعه ایفا کند.

انتهای خبر// ح.ع


 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری