کد خبر: ۴۷۸۸۳
تعداد بازدید: ۱۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
نمایندگان خانه ملت در بیانیه ای از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در آغاز اجلاسیه دوم مجلس یازدهم قدردانی کردند.

به گزارش تجارت امروز، در این بیانیه که علی کریمی فیروزجائی عضو هیات رئیسه مجلس قرائت کرد، آمده است: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز اجلاسیه دوم مجلس یازدهم و توصیفات ویژه ایشان از عملکرد یک ساله مجلس با عناوینی همچون پرتلاش، کارآمد، بار ما را در مجلس انقلابی سنگین‌تر کرد. چه توفیقی بالاتر از اینکه بعد از یک سال تلاش برای حل مشکلات مردم در مجلس شورای اسلامی و با وجود همه تخریب‌ها و برخی نقاط ضعف مفتخر به مدال با ارزش کارآمدی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.

در این بیانیه که به امضای ۲۶۰ نماینده مجلس رسیده است، ‌ آمده است: از بیانات سراسر هدایت و تذکرات دلسوزانه و پدرانه رهبر انقلاب با ایشان و ملت شریف ایران عهد می‌بندیم و در اجرای فرامین و تذکرات، چه آن دسته از نکاتی که به حوزه رفتارهای فردی نمایندگان مربوط می‌شود و چه آن دسته از نقاط آسیب‌شناسانه ایشان که به عملکرد مجلس مربوط است، همه توان و تلاش خود را به کار گیریم و بار سنگین مسئولیت در مجلس را با قوانین موثر و کارآمد و نیز نظارت‌های دقیق و اثرگذار به انجام رسانیم.

در پایان این بیانیه آمده است: عهد می‌بندیم در اجرای توصیه مهم ایشان مبنی بر اینکه حضور در میدان و حضور در کنار مردم را ترک نکنیم، همیشه در کنار مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی بمانیم و برای حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری