کد خبر: ۴۷۸۸۸
تعداد بازدید: ۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به این که مبارزه با فساد را باید از خود و خانواده‌هایمان و از بدنه دولت شروع می کنم، گفت: تا از خودمان شروع نکنیم، اعتماد مردم برنمی‌گردد.

به گزارش تجارت امروز، محسن رضایی در برنامه تلویزیونی شبکه یک با معرفی خود به عنوان یک سرباز افزود: افسوس از این همه سیاست کلی که رهبر معظم انقلاب به هر سه قوه ابلاغ کرده اند حتی ۱۰ درصد آن عمل نشده است و اگر عمل می شد، امروز این وضع اقتصادی را در کشور نداشتیم.

وی یکی دیگر از برنامه‌های دولتش را نهضت مسکن سازی اعلام کردو گفت: این گفتمان، زمینه حضور ۲۰۰ تا ۳۰۰ صنعت دیگر را مهیا می‌کند. فعالیت در حوزه مسکن به جز تولید رفاه سبب ایجاد شغل هم می کند.
رضایی در سخنان پایانی خطاب به مردم گفت: به شما قول می دهم در صورت دادن فرصت در این چهار و یا هشت سال کاری خواهیم کرد، که مردم از آینده خود بی خبر نباشد و امکان برنامه‌ریزی برای آینده را داشته باشد. هیچ ایرانی دغدغه نداشته باشد.
او افزود: در هر استانی مدرسه تربیت زمامداران آینده را تاسیس خواهیم کرد تا از تمام اقوام ایرانی برای اداره کشور و مدیر تربیت شود و اداره ایران بدون برخی از اقوام، نباشد.
انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری