کد خبر: ۴۷۸۹۷
تعداد بازدید: ۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
با وجود رونق فروش آنلاین:
اپل با وجود این که فروشگاه‌ها با شتاب گرفتن رشد خرید آنلاین در دوران پاندمی همچنان دست و پنجه نرم می‌کنند، فروشگاه‌های بیشتری را در سطح جهانی اضافه خواهد کرد.

به گزارش تجارت امروز، روزنامه فونکه میدین گروپ به نقل از دی یِردری اوبرایان، نایب رئیس ارشد بخش خرده فروشی و مردم اپل نوشت: این شرکت در سطح جهانی حدود ۵۰۰ فروشگاه را اداره می‌کند که شامل ۱۰۰ فروشگاه در اروپاست. فروشگاه‌های فیزیکی به مردم فرصت می دهند فناوری جدید را تجربه کنند، سوال بپرسند و در ورکشاپ محصولات اپل شرکت کنند. در سایت آنلاین مردم می توانند اطلاعات زیادی درباره محصولات به دست بیاورند اما در فروشگاه می توانند آنها را لمس کرده و از نزدیک ببینند. اپل قصد دارد فروشگاه‌های بیشتری را راه اندازی کند.

پاندمی ویروس کرونا فشار بر بسیاری از شرکتهای خرده فروشی را تشدید کرده است. این شرکت ها از یک سو برای مدیریت فروشگاه‌های پرهزینه و از سوی دیگر تغییر جهت به سمت فروش آنلاین دست و پنجه نرم می‌کنند. شماری از شرکت های بزرگ به زانو درآمده یا به کاهش شمار فروشگاه‌هایشان اقدام کرده اند. گروه انگلیسی آرکادیا که مالک فروشگاه‌های زنجیره ای فشن تاپ شاپ است در نوامبر دچار فروپاشی شد در حالی که رقیبش جان لوئیس پارتنرشیپ شماری از شعبه هایش را تعطیل کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل امسال اعلام کرده که حدود یک میلیارد یورو (۱.۲ میلیارد دلار) در مونیخ برای ساخت مرکزی برای طراحی تراشه رایانه سرمایه گذاری خواهد کرد.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری