کد خبر: ۴۷۹۲۶
تعداد بازدید: ۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح جزئیات ممنوعیت سفر در تعطیلات پایان هفته گفت: ثبت تخلفات هم با دوربین و هم به صورت دستی انجام می شود.

به گزارش تجارت امروز به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز ساعت ۱۲ تا ساعت ۱۲ دوشنبه (۱۷ خرداد)، محدودیت‌های تردد بین استان‌های سراسر کشور در تمام گروه‌های رنگ بندی قرمز، نارنجی و زرد اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر اجرای آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا کماکان طبق روال قبل خروج خودروها با پلاک بومی و ورود با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ممنوع است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا 3 بامداد در تمام شهرهای کشور ادامه دارد.

شیرانی اعلام کرد: ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز در این طرح توسط دوربین‌های مکانیزه ثبت تخلف و تیم‌های استقراری و گشتی پلیس انجام می‌شود.

وی گفت: تیم‌های پلیس مطمئناً تذکر به رانندگان و توصیه به پرهیز از سفر را مجدداً به رانندگان اعلام می‌کنند که در صورت عدم انصراف راننده از ادامه سفر و اصرار راننده به ادامه مسیر، برابر مقررات نسبت به اعمال قانون راننده متخلف اقدام می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: میزان اعمال قانون در این طرح برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان 500 هزار تومان است.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری