کد خبر: ۴۷۹۶۴
تعداد بازدید: ۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه شادمانی من در گرو نشستن لبخند بر لب یک خانواده نیازمندان است،از حامیان خود خواست که با کاهش هزینه تبلیغات، این هزینه‌ها را به نیازمندان اختصاص دهند.

به گزارش تجارت امروز، سید ابراهیم رئیسی در اجتماع مردم ورامین قرچک، پیشوا و پاکدشت در مسجد جامع ورامین، افزود: پرچمی که مردم ورامین در ۱۵ خرداد برافراشتند پرچم اسلام‌خواهی، عدالت‌طلبی و حق‌جویی بود.

او اظهارداشت: شهدای ورامین، نماد استقامت و ایستادگی در راه حق هستند و امروز هم جوانان این خطه به‌رغم همه سختی‌ها، مشکلات، ناملایمات و یأس‌هایی که برخی با مدیریت و عملکردشان ایجاد کرده‌اند، به نظام و ولایت و آینده کشور امیدوارند و این امید، همه خدمتگزاران را امیدوار می‌کند.

او با بیان این که شرایط کشور امروز مناسب نیست، ادامه داد: برخی افراد مانند حاج قاسم سلیمانی، با مجاهدت در حوزه‌های مختلف همچون حوزه‌های امنیت، علم و فناوری، کارهای ماندگاری کردند که گره از مشکلات کشور گشود و موجب ایجاد امید شد.

به عقیده رئیسی، برخی دیگر هم با کوتاهی در انجام وظایف و سیاسی‌کاری مردم را ناامید کردند و با سوء مدیریت، ظرفیت‌های کشور به‌ویژه در حوزه اقتصاد را معطل گذاشتند.

او معتقد است که برخی می‌خواهند با ایجاد موانع، راه پیشرفت کشور را کند کنند اما برای همه روشن است که این مردم و جوانان و خانواده شهدا و دختر و پسر و کارگر و کشاورز و فعالان عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی هیچ مانعی را مقابل خود به رسمیت نمی‌شناسند.

رئیسی با بیان اینکه رنج مردم، رنج من، و درد مردم درد ماست، افزود: دیدن شرایط زندگی برخی مردم عزیز که تعدادشان هم کم نیست انسان را آزرده‌خاطر می‌کند.

به گفته وی ، آمده‌ام که اگر رأی مردم ایران به من تعلق گرفت، بی‌اعتمادی به دولت و مسئولان را از جامعه بزدایم و به سرمایه‌ای بزرگ برای دولتمردان و پشتوانه‌ای برای کشور تبدیل کنم و ما به این اعتماد شما سخت نیازمندیم.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری