کد خبر: ۴۸۰۰۲
تعداد بازدید: ۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
آیت الله رئیسی روز گذشته ساعت 13:30 دستوری مبنی بر جمع آوری بنر و عکس ها تبلیغاتی صادر کردند و اعلام کردند که هزینه این تبلیغات باید صرف خدمت شود، بنده به عنوان یک خبرنگار از زمان صدور این دستور بلافاصله برای اطلاع رسانی به مردم عزیز از این همت نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری به سطح شهر رفتم ولی دریغ از نبود عکس خبری نبود.

به گزارش تجارت امروز، برای بنده و مردم، از ادعای این نامزد انتخاباتی جای سوال است که فرمانی صادر ولی اجرا نمی شود.
آقای رئیسی عزیز حضرتعالی اکنون که در جایگاه قضاء هستید زیر مجموعه شما بر خلاف دستور عمل کرده و این می تواند ضربه مهلکی برای جایگاه شما باشد، چرا که مردم ایران خیلی باهوش هستند و تمام حرکات و حرف های شما را مو به مو پیگیری می کنند، آیا فکر نمی کنید فرمانی که صادر کردید خیلی دیر بود، بزرگوار هزینه هایی که باید بشه شده و پولی نمانده که هزینه خدمت شود.
نکته دوم این است که عکس و بنری از حضرتعالی از سطح شهر جمع نشده و همچنان سیمای نورانی شما در عکس ها و بنرهای شهر نمایان است.
سخنگوی محترم ستادهای مردمی حامی شما اعلام کرده که ‌مردم خادم خودشان را می‌شناسند و پول خرج کردن برای چاپ پوستر هیچ توجیهی ندارد، آقا سید فرمان شما نه تنها اجرا نشده بلکه بر خلاف آن روز به روز شاهد تبلیغات هستیم.

ای کاش یه سری به سطح شهر بزنید و خودتان از نزدیک در روند امور تبلیغ قرار بگیرید، گواه این مدعا میدان ولیعصر تهران است.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری