کد خبر: ۴۸۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
میدان ولیعصر میزبان میهمانان رئیسی
گردهمایی حامیان سیدابراهیم رئیسی نامزد سیزدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر دیروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میدان ولیعصر تهران برگزار شد.

به گزارش تجارت امروز، علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی ابراهیم رئیسی در این گردهمایی گفت: همه مسئولان در قوای سه گانه باید به نحوی عمل کنند که به جایگاه والای انقلاب برسیم و در انتخابات ریاست جمهوری باور مردم را نسوزانیم.

وی اظهار داشت: همه افرادی که در انقلاب و در بخش‌های مختلف اجرایی،‌ مجلس و قضایی مسئولیت گرفتند،‌ وظیفه دارند به انقلاب اسلامی خدمت کنند. ولی در این سالها از همه ظرفیت های کشور به خوبی استفاده نشد و بیشتر این مسوولان باور مردم را سوزاندند و تعارض منافع و سوء مدیریت سبب بروز ناکارآمدی در کشور شد.

او با بیان اینکه رئیسی و حزب‌الهی ها مخالف مذاکره نیستند، افزود: از برجام چیزی عاید ملت نشد و قراردادی بستند که قرار بود توان هسته ای مان را کم کنیم و این کار را کردیم ولی وقت زمان وصول چک آنها شد خالی از آب درآمد و نه تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی را برداشتند و نه اجازه سوئیف را دادند و نه اجازه دادند هواپیما بخریم و چیزی عاید جمهوری اسلامی ایران نشد.

نیکزاد اظهار داشت: کسانی که قوه مجریه را در اختیار گرفتند به مردم اعتقاد نداشتند و اگر اعتقاد داشتند رانت را به افراد خاص نمی دادند تا مردم عزیز ما در صف طولانی مرغ بایستند و دولتی که قرارگاه مرغ تشکیل دهد وهن جمهوری اسلامی است.

نیکزاد با بیان اینکه دولت مردمی برای ایران قوی و مردم به فضل پروردگار تشکیل خواهد شد و سفره مردم را باید پر کند و معیشت را برای مردم حل کند، تصریح کرد: دولت سیزدهم باید ایران را به یک کارگاه بزرگ تبدیل کند.

وی گفت: وقتی آقای رئیسی قوه قضائیه را تحویل گرفت کاری کارستان کرد که همه گفتند در قوه قضائیه تحول اتفاق افتاده است و یقه سفیدان در امان نیستند و دیگر نمی توان پرونده ها با دو پوشه تشکیل نمی شود که یک پوشه زیر میز باشد و آقای رئیسی چنین بحثی نپذیرفت و قوه قضائیه کارآمد شد.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: