کد خبر: ۴۸۰۴۸
تعداد بازدید: ۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
در جواب اطلاعیه ستاد مردمی رئیسی اعلام شد:
درپی انتشار 2  اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی کرونا در تهران مبنی بر رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در تجمع حامیان آیت الله رئیسی در اهواز، ستاد انتخاباتی مردمی "حافظ قانون" واکنش نشان داد.

به گزارش تجارت امروز،  در اطلاعیه ستاد مردمی رئیسی آمده است:

متاسفانه نگاه سیاسی و سراسیمه بعد از تجمع بزرگ خوزستان باعث شده مسئولان متولی موضوع در عرض 3 روز بیانیه های متناقضی صادر کنند و در یک ساعت شب گذشته هم با انشاء 2 بیانیه عجیب، رکورد گذشته را در این زمینه شکستند که ای کاش به جای صدور بیانیه پشت درهای بسته در تهران، از نزدیک واقعیات میدانی خوزستان را مشاهده می کردند.

در اینجا باید عرض کنم، کلی فیلم و عکس از مراسم همایش در فضای مجازی منتشر شد که در آن نه از فاصله اجتماعی خبری بود و نه از ماسک.

آیا بهتر نبود قبل از صدور بیانیه به عکس ها و فیلم های منتشر شده نگاه می کردید.

با توجه به شیوع سریع کرونا و توصیه ستاد ملی کرونا بهتر بود از برگزاری چنین میتینگی خودداری می شد تا در استانی مثل خوزستان شاهد تکثیر این ویروس نباشیم.

نماز جمعه تهران و اکثر استانهای کشور به دلیل رعایت پروتکل بهداشتی برپا نشد، چطور اعلام می کنید مشکلی در برپایی نداشتید.

عکس و فیلم گویای واقعیتهاس، نمی توانید انکار کنید در میتینگ برگزار شده تمام مسایل بهداشتی رعایت شده است.

روزانه بسیاری از هموطنانمان بر اثر این ویروس فوت می کنند، با توجه به این که رئیس جمهور قبل از این که تبلیغات آغاز شود اعلام کرده بود که برگزاری میتینگ های انتخاباتی سلامت مردم را به خطر می اندازد، چرا بدون توجه به یک مقام ارشد کشور عمل نکردید، همانطور که نامزدهای دیگر در رزسانه ملی منتقد برگزاری چنین میتینگی بودند.       

در اطلاعیه اعلام کردید آنطور که در تصاویر مستند میدانی روشن است، به جز موارد اندکی که ناشی از شور و شوق اجتناب ناپذیر مردم از دیدن مقامی مسئول میان خودشان بعد از 8 سال بود، پروتکل های ابلاغی ستاد ملی کرونا به طور کامل اجرایی شده بود و ظرف روزهای گذشته 3 مستند میدانی برای روشن شدن این موضوع توسط ستاد آیت الله رئیسی منتشر شده است، باید گفت که همان چیزی که شما می بینید ما هم میبینیم، فکر نکنم چشم با چشم فرق کند. 

در اطلاعیه ستاد رئیسی آمده است، حتی فراتر از وظایف ابلاغی در پروتکل، جهت تامین سلامتی مردم تمهیدات بیشتری در تجمع مردمی اهواز در نظر گرفته شد که این موضوع به تایید دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز رسیده است، در اینجا باید بگویم قضاوت ستاد محترم شخصی است و به هیچ عنوان برای مردم قابل قبول نیست.

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری