کد خبر: ۴۸۰۵۳
تعداد بازدید: ۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
حسین عبداللهی : سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به راستی که بهترین الگو و سرمشق برای مسئولان و جوانان و نسل امروزی مااست، باشد که راه ایشان را با قدرت هرچه تمام تر ادامه دهیم ، گرچه دیگر حاج قاسم سلیمانی تکرار نخواهد شد اما راه و روش خود را به او و ویژگی هایی همچون رشادت، عزت نفس و دلاوری نزدیک و نزدیک تر می کنیم تا به رستگاری برسیم.

نباید با نام و عکس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استفاده ابزاری کنیم

به گزارش تجارت امروز، امروزه برخی از مسئولان به دلیل نداشتن مدیریت و شجاعت برای رفع مشکلات معیشتی مردم، به رقم دادن قول‌ های فراوان اما به هیچ کدام عمل نمی کنند، قدم های خود را بدون آنکه تجربه مدیرت اجرایی کلان داشته باشند،گذاشتند. 
در وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید شده است، اگر در کشور امنیت وجود نداشت، دولتمردان نمی‌توانستند اقتصاد را مدیریت کنند.

اگر بخواهیم به جمهوری اسلامی آسیبی وارد نشود باید همانند شهید حاج قاسم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری به دور از هرگونه جناح‌بندی و بازی‌های سیاسی حرکت کنیم، ایشان برای حفظ کرامت انسانی حرکت کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

سردار شهید سلیمانی با بصیرت بالا به دنبال تحقق منویات رهبری بود و توانست با انجام دقیق آن امنیت را به ارمغان بیاورد.

7 نامزد که فیلتر شورای نگهبان را گذراندند در رسانه ملی بدون اینکه منش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را داشته باشند، بی آبرویی را پیشه کرده و در اذهان عموم خطاهای یکدیگر را به رخ کشیدند، بنده به عنوان سرباز کوچک جامعه هر کسی که بتواند امور را در جهت پیشرفت کشور و از بین بردن فقر اقدام کند دستش را می بوسم.

بی اخلاقی در ذات شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی نبود، به همین دلیل در کل دنیا لقب مختار را گرفت کسی که همچنان نامش می درخشد، هر چقدر از شأن و منزلت ایشان بنویسم باز هم کم است.
شهید قاسم سلیمانی یک شخصیت و یک نام نیست بلکه شناسنامه امت سرافراز ایران اسلامی است، همه ما مدیون خون شهدا هستیم و خانواده شهدا مظهر صبر و استقامت هستند.

اخلاص در عمل شهید سلیمانی زبانزد خاص و عام بوده است با شهادت این بزرگوار دل های فرزندان و مادران شهدا نیز لرزید.

برخی از افراد فرصت طلب در زمان حیات شهید حاج قاسم سلیمانی عکس های فراوانی گرفتند تا یک زمانی بتوانند از آنها استفاده ابزاری کنند، آیا واقعا برای رسیدن به مقام باید از نام شهدا استفاده کرد، کاش به جای انتشار عکس یادگاری با مختار زمانه درس اخلاق می گرفتیم و آن را بازگو می کردیم.
جای تاسف دارد فردی با انتشار عکس یادگاری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استفاده ابزاری کند.

مرد آن است که در راه رسیدن به هدف به توان خودش تکیه کند نه این که با تخریب دیگران به هدفش برسد، تنی چند از افرادی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پیشانی آنان را بوسیده است.

نباید با نام و عکس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استفاده ابزاری کنیم
انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری