کد خبر: ۴۸۰۵۴
تعداد بازدید: ۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
شماری از فعالان صنعت خودرو با هدف حمایت از آیت الله رئیسی بیانیه صادر کردند.

به گزارش تجارت امروز، صنعت قطعه سازي به عنوان شريك تجاري صنعت خودروسازي يكي از مهمترين حلقه هاي زنجيره تامين در سال هاي گذشته، فشار بسيار شديدي را از نوسانانت ارزي ، بروكراسي حاكم بر وزارت صمت و گمرگات، نرخ سود بانكي ،
عدم حمايت منسجم دولت از بنگاه هاي توليدي و... متحمل شده است.

به طوری که حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی با ابلاغ سیاست های کلی "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، دولت را مکلف کردند برای تسریع در عملیاتی کردن این سیاست‌ها در کمترین زمان ممکن، راهکارها را تنظیم کرده و پیگیری های قانونی را انجام دهد، با توجه به این که مقام معظم رهبري بر توليد و جهش آن و رفع موانع موجود تاكيد داشته است.

اکنون نه تنها مسئولان به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اعتنایی نکرده بلکه به جايي رسید كه بسياري از واحدهاي توليدي در حالت نیمه تعطیل قرار گرفتند.

بر اين اساس شماری از صاحبان صنايع قطعه سازي با اعلام حمايت از مواضع اصولي آیت الله رئيسي و عملكرد ايشان در سال هاي اخير با هدف احياي بنگاه هاي توليدي حمايت خود را از ايشان در انتخابات پيش رو اعلام کردند.
اميد آن داريم با انتخاب ايشان مشكلات موجود در عرصه اين صنعت رفع و اشتغال موجود استمرار يابد، از طرفي با حمايت از توليد كننده، افزايش سطح كيفي قطعات تحقق يابد .

 

انتهای خبر// ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری