کد خبر: ۴۸۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
یادداشت سردبیر- حسین عبداللهی
بالاخره دوره مناظره و شعار و وعده وعید تمام شد و رئیس‌جمهوری منتخب بر صدر نشست، درست است که هجمه‌های زیادی بر آیت‌الله رئیسی بود اما او با رفتاری معتدل توانست بر سایر رقبا پیروز گردد.

به گزارش تجارت امروز، پیروزی که قبل از رأی‌گیری همه اذعان داشتند جایگاه ریاست جمهوری از آن سید ابراهیم رئیسی است، به‌طوری‌که نامزدها یکی‌یکی انصراف دادند الا جناب قاضی‌زاده هاشمی که دقیقه نود انصرافش را اعلام کرد، اما وزارت کشور نپذیرفت.

یکی از دلایل محبوبیت آیت‌الله رئیسی خانه‌تکانی در قوه قضائیه، شناسایی افراد متخلف(تبری) که بازتاب بسیار داشت، بررسی پرونده‌هایی که دیگر امیدی به باز شدن آن‌ها نبود، سفرهای استانی باهدف شناسایی مشکلات مردم و کارخانه‌دارها بود.

از همه مهم‌تر حضور میان بیماران کرونایی که کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که چنین دل و جراتی داشته باشد، دل و جراتی که هرکسی ندارد به‌طور مثل در خانه و یا محل کار اگر کسی سرفه و یا عطسه کند سریعاً نسخه کرونا را تجویز و فاصله می‌گیریم.

همین‌ها برای یک خدمتگزار نظام کافی است همین‌هایی که خیلی از مدیران از آن‌ها گریزانند و آن‌قدر غرور دارند که عار می‌دانند چنین کاری کنند.

مرم فهیم ایران اسلامی بار دیگر حضور خود را برای داشتن مدیری دلسوز و انقلابی در پای صندوق‌های رأی نشان دادند و توانستند زیر پای دشمنان نظام و رهبری را خالی کنند.

درود خدا بر مردمانی که روز انتخابات 1400 حماسه آفریدند و آ تویی در برابر دوربین عکاسان و خبرنگاران خارجی نشان ندادند.

جناب رئیسی مردم ایران خواسته‌هایی دارند و شعارهای تبلیغاتی حضرت‌عالی را تک‌تک حفظ کردند، نوبتی هم باشد نوبت شماس که برای مردم عزیز حماسه‌ساز رفاه، معیشت جوانان، کنترل تورم، اشتغال جوانان و صاحب مسکن کردن آنان است.

در پایان خدمت آیت‌الله رئیسی عزیزم عرض کنم مردم ایران توقع زیادی از رئیس‌جمهور ندارند، همان‌طور که پای درد و دل کارخانه‌دارها نشستید هرازگاهی خانه نیازمندان هم حضورداشته باشید و ببینید آنان چطور و با چه مشقتی زندگی و امور خود را می‌گذرانند.

انتهای یادداشت   

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری