کد خبر: ۴۸۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
نائب‌رئیس  خانه ملت از کشورهای غربی خواست پیام مقاومت مردم ایران در انتخابات را دریافت کنند و گفت: پیام انتخابات ۲۸ خرداد نه بزرگ به تلاش‌های شبکه سعودی بود.

به گزارش پایگاه خبری تجارت امروز، علی نیکزاد در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با تبریک میلاد حضرت امام رضا (ع)افزود: مردم با بصیرت خود علاوه بر وجود مشکلات معیشتی و درگیری به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و تبلیغات صدها میلیاردی رسانه‌های معاند، با فراخوان رهبری به‌پای صندوق‌های رأی آمدند.

به گفته وی مردم آمدند تا بگویند گرچه از مسئولان و وضع موجود دلخور هستند، اما به انقلاب اسلامی و رفع مشکلات امیدوارند.

او  پیروزی آیت الله رئیسی به عنوان دولت جدید را به رهبر فرزانه انقلاب تبریک گفت و اینکه ایشان همیشه حافظ و پاسدار جمهوریت نظام اسلامی و در کنار مردم هستند، گفت:‌ مجلس در عین پایبندی به تفکیک قوا و عمل به وظایف ذاتی نظارتی خود، همراه و همکار دولت منتخب خواهد بود و از هیچ کوششی برای کاستن از مشکلات مردم دریغ نخواهد کرد.

نیکزاد بابیان اینکه مردم باوجود مشکلات، خود را با حضور در پای صندوق‌ رأی نشان دادند، ‌ تصریح کرد: اکنون نوبت دولتمردان است که خدمت گذاری خود را نسبت به مردم انجام دهند .

او با اشاره سخنان رئیس جمهور منتخب در نشست دیروزبا خبرنگاران گفت:‌ سخنان صریح و انقلابی رئیس‌جمهور منتخب در احقاق حقوق ملت ایران جای قدردانی دارد. آنچه گفته شد منطبق با قانون اقدام راهبری برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران است و دولت آمریکا باید بفهمد قرار نیست با هیچ شرایطی بدون تأمین منافع ملی ماقبل از لغو تمام تحریم‌ها در صحت اقوالشان از طریق راستی آزمایی، تعهدی امضاء شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه طرف‌های غربی پیام انقلاب اسلامی و مقاومت ملت بزرگ ایران در برابر تحریم‌ها دریافت کنند، گفت:‌ امیدواریم طرف‌های غربی از هر فرصتی که نظام  برای آنان فراهم کرده است، استفاده کنند؛ زیرا هر آنچه می‌توانستید تحریم کردیم تا ملت را به‌زانو درآوردید.

انتهای خبر//ب.ب

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: