کد خبر: ۴۸۲۵۳
تعداد بازدید: ۱۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
رئیس جمهور منتخب گفت: دوره رقابت‌های انتخاباتی پایان پذیرفته و اکنون دوره رفاقت، همدلی، همراهی و همکاری برای رفع مشکلات مردم است که یک دغدغه همگانی است.

به گزارش تجارت امروز، 6 نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در دفتر آیت الله سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کردند.

در این دیدارصمیمانه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره وضع کشور و راه‌های رفع مشکلات موجود با رئیس جمهور منتخب هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محسن مهر علیزاده، علیرضا زاکانی، عبدالناصر همتی، سعید جلیلی و محسن رضایی نامزدهایی بودند که در رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حضور داشتند و امروز با پایان یافتن رقابت‌ها، برای تبریک به رئیس جمهور منتخب و اعلام همکاری با دولت آینده، با آیت الله رئیسی دیدار کردند.

رئیس جمهور منتخب در پایان این نشست، دیدار 2 ساعته خود با نامزدهای انتخابات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دوستان در این جلسه دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح و اولویت‌هایی که فکر می‌کنند دولت آینده باید در این یک ماه پیگیری نماید بیان کردند.

وی افزود: در این جلسه راهکارهای مختلفی که برای حل مسائل کشور وجود دارد و بخشی از آن‌ها در مناظرات انتخاباتی نیز مطرح شد، موردبحث و بررسی قرار گرفت. مسلماً همه دوستان دغدغه کشور، انقلاب، رفع مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مردم رادارند که این خیلی مهم است.

در پایان این نشست کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، با رئیس‌جمهور منتخب عکس یادگاری گرفتند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری