کد خبر: ۴۸۲۵۷
تعداد بازدید: ۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
فعال سیاسی:
 حسین عبداللهی: در پی واژگونی دو اتوبوس خبرنگاران و سرباز معلمان در هفته گذشته، رئیس اتحادیه شرکت‌های مسافربری معتقد اعلام کرد، مشکلی که در سوانح جاده‌ای برای اتوبوس‌ها رخ می‌دهد ایمن نبودن جاده‌ها، فرسودگی ناوگان و راننده... است، حل این مشکلات نیاز به اقدام‌های زیرساختی دارد که سرمایه و بودجه می‌خواهد.

به گزارش تجارت امروز، آقای رئیس اتحادیه این حرف شما یعنی گروکشی، این چه حرفیه، مردم تا کی باید تاوان بی کفایتی شما را بدهند، اینکه می گوئید اگر بودجه نباشه باید کشته بدیم، به نظرم به جای این حرف ها از تردد اتوبس های فرسوده و راننده های معتاد یا ناشی جلوگیری کنید.

شما با مردم بیسواد صحبت نمی کنید، خوشبختانه مردم ایران فهمیده و باشعور هستند و کاملا به ناکارآمدی شما آگاه هستند، اگر چیزی نمی گویند از ترس نیست بلکه از حجب و حیای ایرانی است.

البته انسان‌هایی مثل شما خیلی زیاده در این میان برای خالی نبودن جای عریضه نام مبارک عیسی کلانتری را هم باید برد، ایشان خبرنگاران را مزخرف گو و اتوبوس که واژگون شده را صحیح و سالم اعلام کرده بودند.

جناب عامری نه‌تنها شما بلکه آقای عیسی کلانتری هم برای جان انسان‌ها ارزش قائل نیستید، اگر عزیزان شما در حوادث تلخ جانشان را از دست می‌دادند، چنین حرفی می‌زدید.

از همه جالب‌تر، هیچ‌یک از دستگاه‌های متولی از وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حتی سازمان محیط‌زیست به‌عنوان برگزارکننده تور رسانه‌ای برای خبرنگاران مسئولیت این اتفاق را قبول نمی‌کنند.

جناب روحانی بابت این‌همه اتفاقاتی که در کشور افتاده جای تأسف دارد از این که اقدامی برای جابه‌جایی معاون خود انجام ندادید.

بنده به‌عنوان عضو کوچک جامعه رسانه از خانواده‌های مرحومه مهشاد کریمی و ریحانه سادات یاسینی تسلیت عرض می‌کنم و از آیت‌الله رئیسی می‌خواهم در دولت جدید تمهیدات لازم را برای کسانی که در فوت همکاران عزیزمان دخیل بودند، پیگیری کنند.

جناب رئیسی چشم و امید مردم برای بهبود اوضاع کشور به شماس، دریابید مظلومان را...  

انتهای یادداشت//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری