کد خبر: ۴۸۲۷۶
تعداد بازدید: ۲۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
حسین عبداللهی فعال سیاسی:
سال 88 یادآور شلوغی‌های خیابانی، تبریک‌های پنهانی، شکستن شیشه بانک‌ها، تخریب خودپردازها، آتش زدن خودروها و موتورها، زدوخورد مردم با مأموران و مأموران با مردم، رژه بسیج با موتور برای بر هم زدن برنامه‌های دشمنان، حصر میرحسین موسوی، کروبی و تخریب شخصیتی خاتمی و مرحوم هاشمی رفسنجانی و دستگیری خیلی از افراد اصلاح‌طلب یا مدافع اصلاح‌طلب، سردادن سرود یار دبستانی من و دروغ‌گو 63 درصدت کو است.

به گزارش تجارت امروز، سالی که سلطنت‌طلب‌ها برنامه‌های مدونی برای آن داشتند که پیام آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای توانست خط بطلانی برای خواسته آنان باشد، فرمانی که اگر دیر صادر می‌شد معلوم نبود الآن در چه وضعی قرار داشتیم.

دشمنان قسم‌خورده انقلاب ساکت ننشستند، در صورت اهمال در مدیریت کشور آماده نبرد و پیروزی خود در ایران عزیزمان هستند.

افرادی مانند خاوری یا خیلی از کسانی که باقیمتی مفت خود را فروختند و برای اینکه سهمی برده باشند با دشمنان نظام هم‌قسم شدند، آیا این است غیرت ایرانی؟

در سال 88 هدف خاتمی، میرحسین موسوی و کروبی براندازی نبود، طیفی مأمور شدند تا بانام آنان تجارت کنند که خوشبختانه تیرشان خطا رفت، تنها اثرش حصر و ممنوع‌التصویری دلسوزان انقلاب بود.

قضاوت از "حافظان نظام" به حدی رسید که زمینه ظهور ضدانقلاب‌ها را پررنگ کرد، آنان با دلی دلسوز آمدند تا بانام "آنان" که یک‌زمان مسئولیت‌های سنگینی در کشور داشتند کارهای مخربانه انجام دهند، خوشبختانه باسیاست‌های داهیانه رهبر انقلاب تیری که دشمنان برای نظام تیز کرده بودند، شکست.

درود بر رهبری که لحظه‌به‌لحظه زندگی‌اش حفظ آرامش کشور است، درود بر رهبر فرزانه‌ای که دلش نمی‌خواهد نام ایران ذلیل باشد درود بر رهبری که خوشبختی کشور دغدغه‌اش است.

رهبر عزیزم، رهبر فرزانه‌ام، شما کوهی از تجربه هستید، شما کسی هستید که توانستید فکر پلید دشمنان قسم‌خورده را پریشان کنید.

قطعاً کسانی که در حصر یا ممنوع‌التصویر و سخنرانی هستند نمی‌توانند در دسته دشمنان قسم‌خورده باشند، آنان هم آمده بودن تا نام ایران و ایرانی برجسته شود و به دشمنان انقلاب ثابت کنند رهبر عزیزمان تنها نیست.

امروز در هر نقطه‌ای از دنیا نام مبارک آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای به‌عنوان ستاره‌ای می‌درخشد و همین درخشندگی افتخار جمهوری اسلامی ایران است.

بنده و امثال بنده به ایرانی بودنمان افتخار می‌کنیم از این‌که رهبری فرزانه داریم.

انتهای یادداشت//

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری