کد خبر: ۴۸۳۱۴
تعداد بازدید: ۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
یادداشت از حسین عبداللهی :
متاسفانه استفاده از ماسک در خودروها و موتورها هم برای مخدوش کردن پلاک باب شد، از این رو که اگر شخصی برای خرید ماسک به داروخانه می‌رود برای خودرواش هم می‌گیرد.

به گزارش تجارت امروز، اشاعه فرهنگ غلط از هر چیزی در کشور سبب رشد قارچ گونه مشکلات می‌شود که اگر از آن جلوگیری نشود برای از بین بردنش هزینه‌های بالایی را باید پرداخت کنیم.

وجود ماسک بر روی پلاک خودروها چهره خوبی برای خیابان‌های شهر تهران ندارد و این کار نشان از سوء مدیریت راهنمایی و رانندگی محسوب می‌شود.

عواقب پوشش پلاک

از عواقب پوشش پلاک می‌توان به نوع‌های مختلف خلاف اشاره کرد، یعنی اینکه فرد خاطی هر آسیبی که بخواهد چه بر خودروها و چه انسان‌هایی که در معابر در حال تردد هستند، حال اگر به یک انسان زد و فرار کرد چگونه باید فرد متخلف را پیدا کرد.

گریز از قانون برای جریمه نشدن

چندی پیش خودرو و موتورهایی را در سطح خیابان‌های شهر دیدم که در حال ماسک زدن بر روی پلاک بودند، نزدیکشان شدم و علتش را که جویا شدم دل پری داشتند و اعلام شد درگذشته موتورشان انقدر جریمه نداشت و هر چه‌کار می‌کنند باید بابت جریمه بدهند.

اگر بخواهیم طبق قانون عمل کنیم اصل کار راهنمایی و رانندگی اشتباه است، آنان به‌جای راهنمایی و ارشاد، جریمه می‌کنند.

جدیداً هم قانونشان عوض‌شده یعنی اگر موتوری تخلف کرد باید یه ساعت کاور راهنمایی و رانندگی را بپوشد و با تابلو از ورود موتورسواران به داخل ایستگاه‌های اتوبوس جلوگیری کنند.

انتهای یادداشت//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری