کد خبر: ۴۸۳۱۷
تعداد بازدید: ۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
در خانه بمانیم:
با ورود به موج پنجم کرونا که به دلتا معروف شده است سازمان بهشت زهرا تهران در حالت آماده باش کامل قرار گرفت و کارکنان این سازمان که در ۱۷ ماه گذشته کنار کادر درمان قرار داشته اند برای پنجمین بار در ۵۱۰ روز گذشته وارد شرایط ویژه و بحرانی شدند.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کردو افزود: اکنون پیک مرگ کرونایی شهر تهران به شدت رو به افزایش است و در حالت شیب تند رو به بالا قرار دارد.

وی گفت: در حالی که در شهرهای قرمز به ویژه تهران کارکنان نهادها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی در شرایط دورکاری قرار گرفتند، جهادگران خاموش سازمان بهشت زهرا(س) با برنامه ریزی در شرایط بحرانی به صورت دو و سه شیفت کاری و با رعایت بالاترین سطح پروتکل های بهداشتی به تکریم شهروندان و خدمات رسانی شایسته به مراجعین می پردازند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تنها راه مقابله با کرونا را رعایت پروتکل ها و فاصله اجتماعی عنوان و از شهروندان درخواست کرد به توصیه های مسئولان توجه کرده و با زدن ماسک و رعایت پروتکل ها از سلامت خود و دیگران محافظت کنند تا بتوانیم به یاری پروردگار از پیچ کرونای دلتا عبور کنیم.

بیشتر بخوانید: 

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری