کد خبر: ۴۸۳۲۹
تعداد بازدید: ۱۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
با تامین وام مسکن کدام بهتر است:
وام ودیعه ساختمان با اقبال عمومی مواجه شده است. اقبالی که نشان از مشکلات و درگیری‌های جدید دریکی از مهم‌ترین مسائل زندگی مردم یعنی تأمین مسکن دارد.

به گزارش تجارت امروز؛ برای دومین سال متوالی، پرداخت وام ودیعه اجاره مسکن به مستأجران، در دستور کار ستاد ملی مقابله با کرونا قرارگرفته است. فرآیندنام نویسی برای دریافت این تسهیلات از ۲۶ خرداد آغازشده است.

برنامه‌های حمایتی وام ودیعه اجاره مسکن توجه بسیاری از مستأجران را به خود جلب کرده است. آن‌ها به دنبال راهی برای رسیدن به رویای خانه‌دار شدن بودند. این وام البته مباحث فراوانی در پی داشته است.

وامی که متأهل یا سرپرست خانوار بودن و متقاضیان، دارا بودن اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت‌شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و وجود کد رهگیری از مهم‌ترین شرایط دریافت آن است. همچنین تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی باید مربوط به شش‌ماهه نخست سال ۱۴۰۰ باشد.

مبالغ تسهیلات نسبت به پارسال افزایش‌یافته است به‌طوری‌که تسهیلات کمک ودیعه اجاره در سال جاری ۷۰ میلیون تومان برای شهر تهران، ۴۰ میلیون تومان برای دیگر کلان‌شهرها و ۲۵ میلیون تومان برای سایر شهرها در نظر گرفته‌شده است.

انتهای خبر//ا.م

بیشتر بخوانید:

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری