کد خبر: ۴۸۳۳۴
تعداد بازدید: ۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
4 تاکسی هفته گذشته به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در قم توقیف شدند.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را عباس ذاکریان معاون حمل‌ونقل و کنترل ترافیک شهرداری قم با اشاره به فعال شدن بازرسان تاکسیرانی قم افزود: دفترچه ۱۱ نفر از رانندگان تاکسی نیز به علت بی‌توجهی به مسائل بهداشتی از آنان گرفته شد.

وی با اشاره به معضل کمبود اتوبوس در ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم گفت: ۳۵ دستگاه اتوبوس جدید هفته آینده وارد چرخه خدمت‌رسانی به شهروندان قم می‌شود.

ذاکریان همچنین با اشاره به انجام دومین نوبت فروش اوراق مشارکت شهرداری قم با موافقت بانک مرکزی افزود: امیدواریم این اقدام که از 14 تا 16 تیر انجام می‌گیرد، ۲۰۰ میلیارد ریال اوراق موردنظر به فروش برسد.

وی همچنین از انجام مذاکره‌هایی با ایران‌خودرو دیزل برای خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس خبر داد و ابراز امیدواری کرد: این امر ظرف مدت 5 ماه تحقق پیدا کند.

ذاکریان با تأکید بر تلاش‌های مداوم مدیریت شهری قم برای کنترل ویروس کرونا گفت: با توجه به صعودی بودن شیب این بیماری در استان اکیپ‌های بازرسی در حوزه بوستان‌ها و فضای سبز تقویت خواهد شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز با اشاره به تحویل داده شدن نخستین محموله واکسن برکت به‌این استان گفت: تزریق واکسن در خصوص کاهش مرگ‌ومیر ناشی از شیوع ویروس کرونا بسیار مؤثر است.

سیامک محبی اضافه کرد: متأسفانه در بازدیدی که از مراکز درمانی قم که بیماران کرونایی در آن پذیرش شدند، داشتیم، هیچ‌یک از این بیماران واکسینه نشده بودند.

از ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در قم بیش از ۶۸ هزار دُز واکسن تزریق‌شده است.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری