کد خبر: ۴۸۳۴۱
تعداد بازدید: ۳۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
حسین عبداللهی فعال سیاسی
24 روز دیگر حسن محل خدمتش را تحویل ابراهیم می دهد، سیاستمداران داخلی و خارجی همچنان منتظر شنیدن اسامی کابینه هستند، اما ابراهیم برنامه ای ندارد.

به گزارش تجارت امروز، مردم با توجه به آراء ابراهیم در انتخابات 1400 فکر می کردند وزرا تعیین شدند و اسامی آنان زودتر از موئد تحویل خانه ملت شده است، دریغ از آن که هنوز کسی انتخاب نشده و همچنان در حال جمع آوری اطلاعات در مورد کسانی که قراره بر کرسی وزارت بنشینند، است.

ابراهیم کسی است که با تکیه بر توانائیهایش پله های ترقی را از تولیت و قوه قضائیه و بعد به ریاست جمهوری کوچ کرد.

اما ای کاش در معرفی کابینه هم می توانست از توانائیهایش استفاده می کرد تا مردم را از آمپاس در می آورد.

برای خیلی ها سوال است که آیا قرار است افراد حاذق در کابینه حضور داشته باشند یا کسانی که از قبل انتخاب شدند.

آیت الله رئیسی در مناظره تلویزیونی خود اعلام کرده بود به طور مستقل آمده است و مدیرانی که لیاقت خدمت نداشته باشند جایشان در دولت نخواهد بود، شاید همین حرف نقطه عطفی برای عزتش باشد.

آیا ابراهیم عزتش را فدای مدیران کارآمد می کند یا ناکارآمد، آیا معرفی کابینه اش معطوف به رابطه و ضابطه خواهد بود؟

چه معیاری برای انتخاب کابینه دارد، چرا در مورد معیار کابینه با مردم سخنی به میان نیاورده است، آیا می توان کشور را با چرا اداره کرد؟

برای داشتن مدیری خوب و کارآمد چه الزامی باید وجود داشته باشد، به طور مثال چندی پیش اتوبوس خبرنگاران واژگون شد برخی از مسئولان امر به جای عذرخواهی و استعفا از سمت خود به دنبال توجیه کارشان بودند، و خبرنگاران را مزخرف گو معرفی کردند، آیا بهتر نبود رئیس جمهور برخورد قانونی با مسئول مربوطه انجام می داد.

آقای رئیسی مردم از رای اعتماد به شما انتظار دارند، انتظاری که برآورد آنها سخت نیست، انتظاری که وقتی مدیری انتخاب کردید درصورت اشتباه استعفا دهد و انقدر جسارت نداشته باشد که اشتباهش را توجیه کند.

مدیری انتخاب کنید که هم ادب و هم نشستن را بلد باشد، بداند که مردم ولی نعمت هستند نه برده.

آقای رئیسی درست است که شما کشور را در بدترین دوره تحویل می گیرید ولی بدانید اگر برنامه خوبی داشته باشید مردم شما را یاری خواهند کرد که این خود برگه زرینی برای شما و ریاستتان خواهد بود.

این حکومت را می توانید با برنامه ای صحیح حکومت مردمی تبدیل کنید، آقای روحانی در 8 سال نتوانست کشور را در ثبات اقتصادی نگه دارد، قیمت ها روز با شب فرق می کرد.

در حال حاضر مردم خسته تر از گذشته هستند و امید دارند "شما" ثبات را به کشور بازگردانید، آقای رئیسی بار مسئولیتتان خیلی سنگین است چون که در گذشته در جایی خدمت می کردید که با مشکلات مردم سر و کار داشتید و جنس رفع مشکلات را بهتر می دانید.

چه خوب است در دوره ریاست شما اگر مدیری کم کاربود، استعفا را نهادینه کنید تا شاهد تخریب نباشید.

بنده به عنوان یک فعال سیاسی و دلسوز نظام و انقلاب به نوبه خودم انتظارات زیادی از شما دارم.

مدیری خوب و لایق که درک و فهم جنس خدمت را بداند، می تواند پایه حضرتعالی را در همه سطوح قوی کند.

انتهای یادداشت//  

بیشتر بخوانید: 

 

  

گمراه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۹
0
1
چی بگم
کلام های درستی هست
ولی این هم بگم سیاست تاخیر انداختن اعلام کابینه سیاست دوری از تنش در بحث های سیاسی به نظر من در بحث های رسانه و سیاسی بد نیست.
حداقل فرصت نمیدن تا چیزی دوستان رسانه ای مثل شما بیوفته.

اما بلاتکلیفی که در فضای اجتماعی و سیاسی به نظر من بدترین راه برای مردم است و این انتخابی هست به گفته شما ابراهیم باید انجام بده
انتخاب بین تنش سیاسی و مردم سخت هست
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of
سلام دوست عزیز
اصلا سخت نیست
کافیه بشناسیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری