کد خبر: ۴۸۳۴۸
تعداد بازدید: ۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
با موعد تحویل خرداد تا مرداد ۱۴۰۱ انجام می‌گیرد:
چهارمین پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران‌خودرو در سال جاری که برای دومین بار در تیر برگزار می‌شود، از امروز به مدت 3 روز اجرا می‌شود.

به گزارش تجارت امروز، پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران‌خودرو، برای دومین بار است که در تیر امسال جاری برگزار می‌شود.

‌نام‌نویسی مرحله قبلی ابتدای ماه جاری (3 تیر) باعرضه ۸۰۰۰ دستگاه خودرو برای دو محصول سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ دستی آغاز و قرعه‌کشی آن 3 روز بعد (6 تیر) در حضور نهادهای نظارتی برگزار شد که بر اساس آن از مجموع ۳۲۵ هزار و ۲۱۳ نفر شرکت‌کننده، (۱۵۴ هزار و ۲۲۹ نفر برای سورن‌پلاس و ۱۷۰ هزار و ۹۸۴ نفر برای دنا پلاس توربوشارژر دستی) ۸۰۰۰ نفر ( ۵۰۰۰ نفر برای سورن پلاسو ۳۰۰۰ نفر برای دناپلاس توربو دستی) برگزیده شدند.

اکنون این خودروساز ‌نام‌نویسی برای مرحله جدید پیش‌فروش یک‌ساله پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک را از امروز (یکشنبه) آغاز کرده و به مدت 3 روز به اجرا می‌گذارد.

موعد تحویل خودروها در این طرح، از خرداد الی مرداد ماه سال آینده ( ۱۴۰۱)تعیین‌شده و قیمت خودرو نیز طبق روال همه طرح‌های پیش‌فروش مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان خواهد بود.

لازم به یادآوری است که متقاضیان، پیش از قرعه‌کشی و تعیین برندگان این مرحله از پیش‌فروش، واریز وجهی نخواهند داشت. 

مشتریان نهایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام (پایان روز سه‌شنبه/ ششم تیرماه)، در روز چهارشنبه هفته جاری از طریق قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین خواهند شد. فهرست منتخبان حداکثر3 روز پس از مراسم پایان مهلت ثبت‌نام از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir و ارسال پیامک اعلام می‌شود و برندگان در مدت 5 روز فرصت دارند که وجه علی‌الحساب خودرو مطابق جدول را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو پرداخت کنند.

بدیهی است که در صورت عدم واریز مبلغ علی‌الحساب توسط افراد منتخب در مدت تعیین‌شده، به‌منزله انصراف خواهد بود و ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.

 طبق روال، شرایط نام‌نویسی و محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (نام‌نویسی یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، ‌نام‌نویسی هم‌زمان در دو شرکت مذکور، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره‌حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

همچنین امکان صلح و نقل‌وانتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد، ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود، کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می‌شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد و گارانتی خودرو نیز پس از پنج ماه از زمان تحویل خودرو در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود. بااینکه در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری