کد خبر: ۴۸۳۶۳
تعداد بازدید: ۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
کرمان موتور شرایط فروش 4 محصول کی ام سی K۷، جک S۵ ، جک S۳ و جک J۴ را برای نیمه دوم تیر اعلام کرد.

به گزارش تجارت امروز، KMC K7  محصول جدید کرمان موتور است، می توان گفت این خودرو همان جک X7 است  که حدود یک سال پیش معرفی شد و درواقع فیس‌لیفتی‌ برای کراس‌اوور S7  بود که در سال 2017 رونمایی شده بود.

شاسی بلند KMC K7 مانند جک S5 فیس لیفت به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو مجهز است و ۱۷۴ اسب بخار را با گشتاور ۲۵۱ نیوتن متر را تولید می کند.  فضای بار کی ام سی K7 در حالت استاندارد ۹۶۰ لیتر است و به همین دلیل در جایگاه کراس اوورهای جادار قرار می گیرد. همچنین مصرف سوخت ترکیبی این خودرو مونتاژی کمتر از ۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

2

جک S5  فیس لیفت

d0f5d74e-79d6-4cea-b442-513099b5ad40

در شرایط جدید فروش کرمان موتور، قیمت مصوب جک S5 فیس لیفت 749 میلیون تومان اعلام شده است و رقم قابل پرداخت در مرحله ثبت نام 149 میلیون تومان اعلام شده است.

بر اساس این گزارش S5 فیس لیفت به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژر با فناوری پاشش سوخت مستقیم مجهز است که ۱۷۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۵۱ نیوتن متر تولید می کند. حداکثر گشتاور این پیشرانه از دور ۱۵۰۰RPM در دسترس است و هماهنگی جعبه دنده ۶ سرعته دوکلاچه S5 با قوای محرکه نسخه فیس لیفت نیز سبب شده تا شتاب اولیه بهتری در این خودرو نسبت به گذشته شاهد باشیم و از سویی تأخیر تعویض دنده به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده باشد.

4

جک S3

5

در طرح فروش کرمان موتور شرایط فروش مشارکت در تولید جکS3  به صورت اقساطی اعلام شده است. قیمت مصوب جک S3  509 میلیون تومان و زمان تحویل نیز دی ماه 1400 تعیین شده است.

بر اساس این گزارش جک اس ۳ یک کراس اوور کوچک چینی است. این خودرو به پیشرانه ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، سانروف، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

6

جک J4

7

8

توسط کرمان موتور شرایط فروش جک J4  با قیمت مصوب 339 میلیون تومان و موعد تحویل دی ماه 1400 اعلام شده است.

بر اساس این گزارش جک J4 به پیشرانه ۱٫۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۳ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۶ نیوتن متر تولید می کند. فرمان این خودرو از نوع کمکی برقی EPS است و جعبه دنده اتوماتیک CVT توان پیشرانه را به چرخ های جلوی جک J4 می رساند. تریم داخلی چرم مصنوعی، تهویه دستی، کامپیوتر سفر، ترمز ABS، EBD ، سنسور باد لاستیک، کروز کنترل، شیشه ها و آینه های برقی، سنسور نور و… از جمله امکانات این سدان اقتصادی چینی است.

انتهای خبر//ح.ع

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری