کد خبر: ۴۸۳۷۵
تعداد بازدید: ۱۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
۳۵ هزار قطعه مرغ تولیدی از مرغداری‌های شهرستان روانسر در 5 روز گذشته تحویل کشتارگاه‌های استان و وارد بازار مصرف شد.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را شاهرخ دولتخواه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان روانسر اعلام کرد و افزود: باهدف تنظیم بازار، گشت شبانه توسط نمایندگان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دامپزشکی و اداره‌های نظارتی فعال است و با بازرسی از مرغداری‌های فعال، محموله‌های مرغ نیز با نظارت به کشتارگاه تحویل می‌شوند.

وی اعلام کرد: نمایندگان این ادارات نیز به‌صورت دائمی در کشتارگاه مستقر هستند و بر صحت حواله‌ها و توزیع گوشت مرغ و ارسال به شهرستان‌ها نظارت دارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان روانسر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۰ تن روغن، ۴۸ تن برنج، ۱۸ تن قند و ۴۶ تن شکر باهدف تنظیم بازار در شهرستان روانسر توزیع‌شده است.

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: تأمین به‌موقع کالاهای اساسی موردنیاز مردم و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است.

سعدی مصطفی‌زاده بابیان اینکه با توجه به تغییر و تحولات موجود در بازار و نوسان قیمت کالاهای اساسی، رصد بازار باید به‌صورت مستمر انجام شود اظهار داشت: در برخورد باکسانی که کالاهای اساسی را احتکار کرده و معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچ‌گونه اغماضی نباید انجام بگیرد.

وی ادامه داد: اعضای کارگروه تنظیم بازار با بازدیدها و نظارت‌های مفید و هدفمند در کنار مردم باشند و از سوءاستفاده برخی افراد و اصناف سودجو جلوگیری کنند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری