کد خبر: ۴۸۴۲۲
تعداد بازدید: ۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
حسین عبداللهی فعال سیاسی:
از ابتدا که رئیسی تصمیم گرفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود عده‌ای در پوشش دلسوز نظام با دوره کردن ایشان آمادگی خود را برای برگزاری ستاد انتخابات سالم اعلام کردند.

به گزارش تجارت امروز، ابراهیم که خود اهل هیچ فرقه‌ای نبود بی‌اختیار در دام آنان افتاد در میانه راه خیلی زود متوجه این موضوع شد و از آنان کناره‌گیری کرد. همین امر سبب شد تا ابراهیم زود متوجه شود اطرافیانش پوششی و سهم خواه هستند نه دلسوز.

 رئیسی که خود چندین سال در منصب‌های قضایی خدمت کرد با موشکافی مشکلات مردم، توانست محبوبیت خوبی بین مردم پیدا کند، البته دور از انتظار نبود این اقدام‌ها.

خیلی از مردم که با مشکلات عدیده قضایی مواجه بودند با ورود رئیسی به پرونده‌های آنان توانستند به‌حق خود برسند، خیلی‌ها هم که امیدی به رفع مشکلات نداشتند، توانستند با مدیریت ابراهیم به‌حق خود برسند.

قطعاً جای چنین شخصی در نظام حکومتی ما خالی بود، با تفکری غیر جناحی که رئیسی دارد امید است بتواند نسبت به دولت‌های گذشته بهتر مدیریت کند و این موفقیت می‌تواند تودهنی برای دشمنان داخلی که در ظاهر دلسوز هستند، شود.

 برای برخی از مردم جای سؤال است، سهم خواهان چه کسانی هستند، در اینجا باید بگویم، سهم خواهان کسانی هستند که با زیر سؤال بردم نظام می‌خواهند به اهداف خود درزمینهٔ ثروت برسند.

سهمی که به ضم خودشان حق ولی در باطن حق مردم است، سهم خواهان نه خودی می‌شناسند و نه غیرخودی. آنان کسانی هستند برای پیشبرد اهداف خود با دشمنان هم‌پیمان شوند.

در اینجا نام خاوری و معاون وزیر نفتی که قرار بود سندی را به وزیر بدهد اما نشد، یعنی تهران را به مقصد زندگی لاکچری ترک کردند، هر دو دلسوز بودند، هر دو ظاهر انقلابی داشتند، هر دو با هواپیما پریدند.

آقای رئیسی مردم از شما انتظار دارند.

انتهای یادداشت//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری