کد خبر: ۴۸۴۳۷
تعداد بازدید: ۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
حسین عبداللهی فعال سیاسی
یادمان باشد با کلمه “ک.م.ک” بیگانه نباشیم. یادمان باشد نسبت به ناله و شیون کودکان و درد و رنج مردمان خونگرم خوزستان بی اهمیت نباشیم.

به گزارش تجارت امروز، آب نیست، بهداشت هم از بین رفته، هیچ واژه‌ای نمی‌تواند شرایط هموطنانمان در خوزستان را توصیف کند، با توجه به شرایط خاص این استان و میزان محرومیت موجود، وضع هموطنانمان در آنجا غیرقابل توصیف است؟

مردم خوزستان تشنه‌اند، فریاد آنان از بی‌آبی بلند شده و این اولین فریاد اعتراضی مردم خوزستان نیست. تعداد اعتراض آنان در سال‌های اخیر و در بخش‌های مختلف از شمارش گذشته است.

گریه و ناله کودکان از گوشه و کنار این استان جنگ زده که همیشه مورد کم لطفی بوده است از نبود آب و امکانات ثانیه به ثانیه بیشتر می شود، ثانیه ای که برای ما خیلی سخت اما برای ..... راحت.

آقای روحانی این همه مشکلات در استان خوزستان زینده دولت حضرتعالی که 8 سال رئیس جمهور کشور بودید، نیست، مگر در استان خوزستان کم شهید دادیم، مگر مردم این استان کم لطفی شما را کم تحمل کردند، چراهایی که پاسخی برایش ندارید و خیلی راحت از آن گذر کردید.

استان خوزستان بی هیچ از امکانات، چه می کنید آقای روحانی.

شما یه استان و در مدت ریاست جمهوری نتوانستید ساماندهی کنید چطور در دوره دوم به خودتا اجازه دادید مجدد رئیس جمهور شوید.

در مقایسه با دولت های گذشته اکنون تورم، طلاق، اعتیاد، تکدی گری، بیکاری، فاحشگی و اعتراضات مردمی محصول 8 سال ریاست جمهوری شما بود، حال در پایان دولتتان اعلام می کنید مردم اگر ناراحت هستند حق دارند، نیازی به دلگرمیتان نیست، "مرا به خیر تو امید نیست"  "شر مرسان"

به جای اینکه آیت الله رئیسی را همراهی کنید از ورود ایشان به ریاست جمهوری سازهای منفی زدید و مدام از ایشان انتقاد کردید، آیا بهتر نبود به جای این حرف ها کمی به عملکردتان فکر می کردید.

آیا بهتر نبود با این همه مشکلاتی که در کشور به وجود آوردید استعفا می دادید، در این صورت حضرتعالی محبوب می شدید و یه فرهنگ درستی را نهادینه می کردید برای روسای جمهوری بعدی.

با این که حقوقدان بودید نتوانستید درد مردم را درک کنید، حیف از زمان از دست رفته و خاطرات 8 سال ریاست جمهوری.......

انتهای یادداشت//

 

 

     

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری