کد خبر: ۴۸۴۸۵
تعداد بازدید: ۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
حسین عبداللهی فعال سیاسی
نه منافق است نه سلطنت طلب، اسم ایران که می‌آید گریه می‌کند، تعصب دارد، چیز زیادی نمی‌خواهد حقخواه نیست، کمی توجه می‌خواهد، می‌خواهد زنده بماند تا زندگی کند، زنگی را به هر قیمتی نمی‌خواهد، دوست دارد مثل سایرین باشد، موقعیت ندارد، پس می‌سوزد و می‌سازد تا عجنبی نشود.

به گزارش تجارت امروز، یک زمانی صدام بود، زمان دیگر خاک با هر دو آشنا هستم، با این کلمات بیگانه نیستم، حال نوبت آب است، معلوم است مدیر نداریم.

تا دیروز که نماینده داشتیم بحثش به جای رفاه مردم، حصر بود، اونایی که در حصر هستند جایشان راحت است، چرا نماینده ما در خانه ملت کاسه داغ‌تر از آش است.

چندی پیش کسانی که کم طاقت بودند سر و صدا کردند عاقبت دستگیر شدند، موضوع انشائ زندگی مردم درک است نه چیز دیگر.

چرا وقتی که به عنوان شهروند مطالبه گر رفع مشکلات هستیم انگ ضد انقلاب به ما می‌بندند، در زمان جنگ خودمان را ثابت کردیم، پس نیازی به خودنمایی نداریم.

چرا خوزستان و سیستان بلوچستان بی آبند

این چراها نتیجه اعتماد مردم این دو استان به نماینده‌های پوششی است، نماینده‌ای که نه به خاطر ما بلکه به خاطر منافع خودش وارد خانه ملت می‌شود، کوچ می‌کند در بهترین خانه، هر خودرویی سوار نمی‌شوند، انتظارشان شاسی بلند است، ما رو نمی‌بیند چون در رفاه هستند.

بله، فقرمنافق می‌کند، برای اینکه به سمت و سویی پیش نرویم، باید اراده‌مان را قوی کنیم و به سختی‌ها عادت کنیم، چون کشورمان را دوست داریم، من در ذهن افراد نیستم ممکن است برخی‌ها طاقت نداشته باشند و گرایش‌های دینی خود را جا به جا کنند. چرا تهران آب دارد، چرا تهران امکانات دارد، چرا ما نداریم، خیابان نداریم، در عوض توفان گرد و غبار داریم، آسایش نداریم، در عوض سختی داریم، خنده نداریم، در عوض غم و غصه داریم، خدایا پناهمان تویی.

تعداد بازدید : 3
تعداد بازدید : 2
تعداد بازدید : 2

انتهای گزارش//

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری