کد خبر: ۴۸۵۸۳
تعداد بازدید: ۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به این که آقایان ظریف و روحانی از اوایل دولت، ادرس غلط به  مردم دادند، گفت: روحانی به دنبال یک نمایش تبلیغاتی برای احیای برجام بود.

به گزارش تجارت امروز،حجت الاسلام مجتبی ذالنور افزود: دولت تدبیر و امید کشور را در 8 سال منزوی کرد و تمام آدرس هایش اشتباه بود. 

وی اظهارداشت: من نمیتوانم به جای دولت صحبت کنم، کما این که خواهیم دید چند نفر از روئسای جمهوری در مراسم تنفیذ جناب رئیسی رئیس جمهور حضور می یابند.

ذلنور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا  به مردم آدرس غلط می دهند، آدرس دهندگان دنبال چه هستند، افزود: این که چند هیات خواهد آمد، یعنی خلاصه 8 سال دیپلماسی ما است.

او اظهارداشت: حداقل ملاک، رصد و ارزیابی هیات های خارجی در مراسم تنفیذ است لذا با یک هفته صبر ارزیابی می کنیم که دولت ما در برقراری ارتباط با دنیا موفق بوده یا شکست خورده.

ذالنور در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار که پرسید اگر در گزارش 200 صفحه آقای ظریف که می گوید ما خواستیم اقدام کنیم ولی خیلی ها نزاشتند و روحانی هم می گوید 11 آذر همانند 11 سپتامبر برای ما عمل شد، افزود: اصلا چنین چیزی نیست و نخواهد بود، تنها چیزی که کشور را در عرصه قدرت نگهداشت ایستادگی و مقاومت بود.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری