کد خبر: ۴۸۶۵۳
تعداد بازدید: ۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
امیر محمدی: چندی پیش آیت الله رئیسی در سخنانی خود را رقیب فساد و ناکارآمدی دانست نه گروه‌های سیاسی،اعلام کرد: بانیان وضع موجود و شریکان آنان نمی‌توانند مدعی تغییر در وضع موجود باشند، به نظرم این باید در فعل و عمل او هم آشکار باشد، بنابراین با مراسم تحلیفی که برگزار شد با توجه به شرایط بحران کشور و شعاری که سر داده شد تناقض داشت.

به گزارش تجارت امروز به نقل تلنگر؛ برگزاری مراسم تحلیف سؤالات زیادی در ذهن ها برجای گذاشت، این‌همه تشریفات برای تحلیف؛ آن‌هم در شرایطی که مردم با مشکلات جدی معیشتی روبرو هستند و عده‌ای هم به دلیل عدم کنترل مناسب بیماری کرونا در حال جان دادن هستند و داروهای ضروری‌شان نایاب شده است چه معنایی دارد؟

جدای از این مسائل سخنان افرادی که پشت میز خطابه حاضر شدند جز دشمن‌شاد کردن چیز دیگری بود؟ چه معنا دارد در مقابل چشم نامحرمان از ضعف‌ها و مشکلات کشور سخن رانده شود؟

به نظر برگزارکنندگان مراسم، جای باز کردن سفره دل و نگرانی‌های داخلی حتی با فرض درست بودن در مراسمی است که به قول خودتان در مقابل نمایندگان 183 کشور جهان برگزارشده است؟

جدای از این‌ها؛ مگر شما درکی از شرایط کرونایی این روزهای ایران ندارید؟ رهبر معظم انقلاب برخی از سخنان مهم خود در مراسم تنفیذ را به دلیل کوتاه‌تر کردن مراسم به خاطر رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی نادیده گرفتند. شما که هستید که باید همه را می‌گفتید؟ این مراسم چهارچوبی دارد که قانون اساسی مشخص کرده است.

برادران من؛ مگر سر جالیز بودید که فریاد می‌زدید؟ این‌یک مراسم رسمی با نمود جهانی بود! ضمن اینکه چه لزومی دارد همه‌چیز را جلوی همه‌کس بیان کنید؟

این‌که گذشت؛ حکمرانی شما نیز می‌گذرد؛ فقط بدانید مردم ما پای انقلاب و آرمان‌هایشان ایستادند و سختی کشیدند. باسیلی صورتشان را سرخ کردند.

انتهای یادداشت//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری