کد خبر: ۴۸۷۳۱
تعداد بازدید: ۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
بررسی قیمت‌ها در بازار خودروهای لاکچری، از افزایش قیمت‌ها از ابتدای مرداد تاکنون خبر می‌دهد.

به گزارش تجارت امروز،گزارش هانشان می‌دهد که در میان مدل‌های بی‌ام‌و سری ۷، ۷۳۰ li مدل ۲۰۱۱۸ که ازجمله گران‌ترین خودروهای بازار است، از ابتدای مرداد با افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومانی روبه‌رو شده است. این خودرو در حال حاضر در بازار ۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین قیمت بی‌ام‌و سری ۵ سدان ۵۳۰ i در حال حاضر در بازار خودرو ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارد و این در شرایطی است که از ابتدای مردادماه افزایشی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان را تجربه کرده است.

در میان مدل‌های خودرو بنز نیز کلاس E، E ۲۰۰ مدل ۲۰۱۸ در بازار ۷ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت دارد؛ قیمت این خودرو از ابتدای مرداد ۱۰۰ میلیون تومان افزایش‌یافته است.

بنز کلاس E، E ۲۵۰ مدل سال ۲۰۱۶ در حال حاضر در بازار خودرو ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد؛ این در شرایطی است که این خودرو در بازه زمانی ابتدای مرداد تاکنون رشدی ۲۰۰ میلیون تومانی را به خود دیده است.

در میان مدل‌های تویوتا را وفور دو دیفرانسیل مدل سال ۲۰۱۸ در بازار به قیمت ۲ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان دیده می‌شود. این خودرو در این مدت تغییری نداشته است. همچنین قیمت تویوتا C-HR تمام چرخ محرک در بازار ۲ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان است.

بر پایه این گزارش، در بازار خودرو، قیمت رنو تالیسمان E ۳ یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان است؛ به‌طوری‌که از ابتدای مرداد تاکنون رشد ۳۰ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

انتهای خبر//ف.ا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری