کد خبر: ۴۸۹۰۷
تعداد بازدید: ۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
اولین توصیه رهبر انقلاب به دولت سیزدهم:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین دیدار با هیات دولت گفتند: زمان شتابان می‌گذرد. این چهار سال زود تمام می‌شود و لذا از هر ساعتی، از هر فرصتی استفاده کنید.

به گزارش تجارت امروز، رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری و هیات دولت سیزدهم گفتند: من یک توصیه‌ای به همه‌ مسئولان در دوره‌های مختلف داشتم، به شما هم عرض می‌کنم این توصیه را، زمان شتابان می‌گذرد.

ایشان افزودند: این چهار سال زود تمام می‌شود و لذا از هر ساعتی، از هر فرصتی استفاده کنید. نگذارید این وقتی که متعلق به مردم و متعلق به اسلام هست، وقت تضییع بشود و از همه‌ی امکانات، از همه‌ی امکانات زمانی و وقتی استفاده کنید.

اخلاص و مجاهدت شهیدان رجایی و باهنر درسی برای همه مسئولین است

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به هفته دولت فرمودند: هفته‌ دولت مزیّن به اسم شهید رجایی و شهید باهنر است. یعنی به یاد شهادت و نام شهدا مزیّن است. رحمت خدا بر این دو مرد بزرگ، بزرگوار، فعال و سعادتمند به شهادت. حقیقتاً قصد خدمت داشتند، اگرچه زمانشان کوتاه بود، لکن نشان دادند که با اخلاص وارد این میدان شدند و قصد خدمت دارند و روششان روش اسلامی و مردمی و مجاهدت‌آمیز بود. این درسی است برای همه‌ عناصری که در مسئولیت‌ها هستند.

 انقلابی بودن باید با عقلانیت همراه باشد

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای گفتند: در مدت خدمت و مسئولیت، همت‌تان را متمرکز کنید بر اینکه یک بازسازی انقلابی و البته عقلانی و فکورانه در همه‌ عرصه‌های مدیریتی ان‌شاء‌اللّه بوجود بیاید.

ایشان تصریح کردند: انقلابی بودن حتماً بایستی همراه باشد با عقلانیت که این شیوه‌ صحیح جمهوری اسلامی از اول کار تا امروز این بوده که حرکت انقلابی با حرکت اندیشه‌ورزانه و عقلانی همراه باشد.

 رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اعلام کردند: یک جلوه‌ مردمی بودن همین رفتن میان مردم و شنیدن بی‌واسطه از مردم است. این حرکت بسیار خوب و مستحسنی که دیروز جناب آقای رئیسی انجام دادند که رفتند خوزستان در میان مردم با مردم، از آنها شنیدند، با آنها حرف زدند، این یک جلوه‌ای از مردمی بودن است که بسیار کار خوبی است. 

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری