کد خبر: ۴۹۰۰۶
تعداد بازدید: ۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) خبر داد :
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: مرز و امنیت، خط قرمز ما و مردم این منطقه است و کوچک ترین حرکت و ناامنی از طرف نیروهای ضد انقلاب پاسخ دندان شکنی خواهد داشت.
به گزارش تجارت امروز، سردار مجید ارجمندی‌فر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع امنیت در تمامی کشورها یکی از موضوع های اصلی محسوب می‌شود و در صورت وجود امنیت، توسعه، پیشرفت،آبادانی، شکوفایی علم و دانش و آرامش مردم با آن همراه است.

وی افزود: گروه های ضد انقلاب با پشتیبانی کشورهای غربی و معاند برای حفظ حیات خود در تلاش بوده و برای حفظ حیات خودشان در پی ایجاد ناامنی در کشور هستند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) تاکید کرد: معاندان با انجام برنامه‌هایی در شبکه های مجازی و رسانه‌های خودشان یا با کار عملی و میدانی و با ترور ماموستای یک روستا و یک فرد عادی یا بسیجی در پی این هستند که از طریقی تلقین کنند که در این منطقه ناامنی است تا بتوانند به مطامع خودشان برسند.

سردار ارجمندی فر اضافه کرد: اینها قصد دارند ایجاد ترس و ناامنی کنند ولی امنیت قابل توجه در شمال غرب ایجاد شده و به برکت مشارکت مردمی این امنیت پایدار شده است.

وی گفت: اگر این فعالیت‌ معاندان کنترل نشود، در هرعمقی حضور داشته باشند ما آنجا را خاک دشمن می‌دانیم و بر خودمان وظیفه می‌دانیم در مقابل ناامنی که در پی ایجاد آن هستند، اقداماتی در جهت مقابله به مثل داشته باشیم.

آذربایجان غربی ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک یه ۳ کشور خارجی دارد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری