کد خبر: ۴۹۰۵۶
تعداد بازدید: ۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد شنبه مناطقی در شمال، مرکز و جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند.
به گزارش تجارت امروز به نقل از الجزیره، جنگنده های رژیم صهیونیستی مواضع نیروهای مقاومت فلسطین در دیرالبلح واقع در مرکز غزه و خان یونس در جنوب این باریکه را هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، جنگنده های رژیم صهیونیستی همچنین یک زمین زراعی را در شهرک بیت حانون واقع در شمال غزه را بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد؛ مواضع نیروهای وابسته به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را در پاسخ به حمله موشکی از غزه به فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

نیروهای مقاومت فلسطین در غزه جمعه شب با بیش از ۱۰ فروند موشک فلسطین اشغالی را هدف قرار دادند.

بر اساس گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، صدای آژیر حمله موشکی در شهرک صهیونیستی اشکول واقع در منطقه موسوم به غلاف غزه به صدا در آمده است.

این حملات در حالی انجام می‌گیرد که ساعاتی پیش نظامیان صهیونیست یک جوان فلسطینی را در قدس اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رساندند و همچنین ۲ نفر از ۶ اسیر فلسطینی فراری از زندان جلبوع را در نزدیکی شهر ناصره دستگیر کردند.

پیش‌تر خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داده که هرگونه تعرض و آسیب رساندن به این ۶ اسیر فلسطینی با پاسخ سختی توسط مقاومت فلسطین همراه خواهد بود.

انتهای خبر//ح.ع

پنج اسیر فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح که به حبس طولانی مدت محکوم بودند، ساعت یک بامداد روز دوشنبه (۱۵ شهریور) موفق شدند از زندان «جلبوع» در شمال فلسطین اشغالی که از مهمترین زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود، فرار کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری